Skocz do zawartości

Warta


S3kawek

Rekomendowane odpowiedzi

> W moim przypadku wychodzi najtaniej wiec pytanie - jaką opinie ma

> Warta? Warto?

Zdecydowanie nie warto. Tak się nakombinowali z wypłatą ubezpieczeń, że w Kraku ASO Fiata (bo te znam) a o innych nie wiem) już nie naprawiają z ich ubezpieczeń bezgotówkowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W moim przypadku wychodzi najtaniej wiec pytanie - jaką opinie ma

> Warta? Warto?

hmm.gifja mam w warcie juz drugie auto ,ale jeszcze szkody nie mialem i nie wiem jak sie sprawa ma z odszkodowaniem! ale mieli najlepsza oferte!! waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W moim przypadku wychodzi najtaniej wiec pytanie - jaką opinie ma

> Warta? Warto?

Likwidowałem całkowitą z OC

Likwidowałem częściową, niewielką, z AC (z regresem).

w pzu likwidowałem całkowitą po kradzieży.

Efekty.

Warta z OC - za samochód zapłaciłem 6400, summa summarum wyrwałem z nich 6500 + koszta holowania i parkingu. Całość imprezy do wypłaty - 3 tygodnie

Warta z AC - rysa 5 (pięć) cm na błotniku, nawet nie do pooodkładu, wystarczyła zaprawka, dostałem 550 PLN żywca do łapy. Całość imprezy do wypłaty - 2 tygodnie.

pzu po kradzieży

Auto ubezpieczone na 7 000, wycena na 5 400 ("pana samochód to składak i co nam pan zrobi"), czas do wypłaty "pierwszej transzy" = 3 (trzy) miesiące, aktualnie sprawa o resztę w sądzie od prawie 1,5 roku, jeszcze z rok będziemy się wozić

pzu z oc (teściu)

wycena naprawy w/g pzu - 1500 pln

Koszt faktyczny naprawy - 5 500 pln.

Na szczęście robiłem przez ASO, więc mieli g... do powiedzenia, płacili ze łzami w oczach

pzu z oc I

koszt naprawy poniżej 2 000, warsztat WSZYSTKO sam załatwiał, kasę dostali po 3 (trzech) miesiącach, obcięte 80% (osiemdziesiąt procent) wartości zderzaka za 1 (jedną) rysę na lakierze 3 cm długości, 2 mm szerokości

pzu z oc II

koszt naprawy 5 500, warsztat sam wszystko załatwiał, kasa do łapy po 4 (czterech) miesiącach.

Zgadnij, gdzie ubezpieczam swoje samochody ? ;-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W moim przypadku wychodzi najtaniej wiec pytanie - jaką opinie ma

> Warta? Warto?

pierwsze zetknięcie z likwidacją szkody i warta w ogóle miałem w poniedziałek kiedy zgłosiłem szkode baby która rozwaliła mi w sobote zderzak. kwitki raz dwa zejście do rzeczoznawcy który wyglądał jak jakiś wydziarany kryminalista crazy.gif dzisiaj dzwonie jest parę stówek do wzięcia czekam na wezwanie do domu potem kurs kredyt bank i wypłata. w sumie szybko i full profi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.