Skocz do zawartości

Gdzie tego szukac pierścień zabezpieczajacy spręzysty ząbko


lumo

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Panowie i Panie mm do was pytanie. Poszukuje już od dwóch wieczorów fachowej, technicznej nazwy pierścienia zabezpieczającego, ba nawet jego zdjęcia bo i tego do końca nie znalazłem...

288044952-image01.jpg

Chodzi o tego typu pierścień jednak musi być odwrotny tzn. ten zakłada się na wałek, mi jest potrzeby taki który będę mógł wcisnąć w otwór fi 20, jest to okrągły pierścień/podkładka z ząbkami na zewnątrz wykonany ze stali sprezynowej. Wiem że taki pierścień był wykorzystywany w pompce sprzęgła w dużym fiacie oraz polonezie. Chcę go wykorzystać do takiego samego celu jak tam był użyty, zabezpieczenie króćca przed wypadaniem. Pod jakim hasłem i gdzie tego szukać ??

post-86099-14352526914764_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Hej

> Panowie i Panie mm do was pytanie. Poszukuje już od dwóch wieczorów fachowej, technicznej nazwy

> pierścienia zabezpieczającego, ba nawet jego zdjęcia bo i tego do końca nie znalazłem...

> Chodzi o tego typu pierścień jednak musi być odwrotny tzn. ten zakłada się na wałek, mi jest

> potrzeby taki który będę mógł wcisnąć w otwór fi 20, jest to okrągły pierścień/podkładka z

> ząbkami na zewnątrz wykonany ze stali sprezynowej. Wiem że taki pierścień był wykorzystywany w

> pompce sprzęgła w dużym fiacie oraz polonezie. Chcę go wykorzystać do takiego samego celu jak

> tam był użyty, zabezpieczenie króćca przed wypadaniem. Pod jakim hasłem i gdzie tego szukać ??

Ja takie rzeczy kupuję w sklepie ze śrubami itp. i częściami do ciągników i innych maszyn zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Hej

> Panowie i Panie mm do was pytanie. Poszukuje już od dwóch wieczorów fachowej, technicznej nazwy

> pierścienia zabezpieczającego, ba nawet jego zdjęcia bo i tego do końca nie znalazłem...

> Chodzi o tego typu pierścień jednak musi być odwrotny tzn. ten zakłada się na wałek, mi jest

> potrzeby taki który będę mógł wcisnąć w otwór fi 20, jest to okrągły pierścień/podkładka z

> ząbkami na zewnątrz wykonany ze stali sprezynowej. Wiem że taki pierścień był wykorzystywany w

> pompce sprzęgła w dużym fiacie oraz polonezie. Chcę go wykorzystać do takiego samego celu jak

> tam był użyty, zabezpieczenie króćca przed wypadaniem. Pod jakim hasłem i gdzie tego szukać ??

ja kupowałem w husgwarnie mieli duży wybór pierscienie do zabezpieczeń kółek aby nie wypadały smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.