Skocz do zawartości

[H] Z18XE przydławienie


przemty

Rekomendowane odpowiedzi

Odkąd kupiłem obecne auto (Z18XE) mam objaw jak opisuję poniżej. Nie jest to ani częste ani rzadkie więc i nie jest uciążliwe. Poprostu sobie występuje.

A wygląda to tak: Jak zaczynam jechać czyli na pierwszym biegu wciskam gaz- lekko bez szaleństw- to tak na sekundę go przymula, przydławia i po tej sekundzie idzie już jak szatan bananaevil.gif

Czasem wystepuje to też przy przejściu z jedynki na dwójkę. Na pozostałych biegach nie zauważyłem.

Świece wymienione, rozrząd wymieniony, filtr powietrza wymieniony.

Błędów poza występującym co jakiś czas błędem sondy 2 P0136 nie ma.

Objaw padającej cewki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Odkąd kupiłem obecne auto (Z18XE) mam objaw jak opisuję poniżej. Nie jest to ani częste ani rzadkie

> więc i nie jest uciążliwe. Poprostu sobie występuje.

> A wygląda to tak: Jak zaczynam jechać czyli na pierwszym biegu wciskam gaz- lekko bez szaleństw- to

> tak na sekundę go przymula, przydławia i po tej sekundzie idzie już jak szatan

> Czasem wystepuje to też przy przejściu z jedynki na dwójkę. Na pozostałych biegach nie zauważyłem.

> Świece wymienione, rozrząd wymieniony, filtr powietrza wymieniony.

> Błędów poza występującym co jakiś czas błędem sondy 2 P0136 nie ma.

> Objaw padającej cewki ?

Witam kolegę w klubie - pytałem już o to, do niczego nie doszedłem, jeżdżę tak ponad 35kkm devil.gif

Ps. Myślałem, że to zasyfiona przepustnica ale czyściłem i nic to nie pomogło. Chyba, że jest zasyfiona gdzieś w mechanizmie - gdzie nie udało mi się dotrzeć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam kolegę w klubie - pytałem już o to, do niczego nie doszedłem, jeżdżę tak ponad 35kkm

> Ps. Myślałem, że to zasyfiona przepustnica ale czyściłem i nic to nie pomogło. Chyba, że jest

> zasyfiona gdzieś w mechanizmie - gdzie nie udało mi się dotrzeć?

Ja nawet nie zaglądałem dokładnie do przepustnicy. Raz tylko na szybko spojrzałem z ciekawości czy czysta i tyle. Bo poza tym co opisałem nic więcej nie występuje, obroty trzyma jakby wskazówkę zabetonowal.

W sumie w niczym to nie przeszkadza. wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

> Witam kolegę w klubie - pytałem już o to, do niczego nie doszedłem, jeżdżę tak ponad 35kkm

> Ps. Myślałem, że to zasyfiona przepustnica ale czyściłem i nic to nie pomogło. Chyba, że jest

> zasyfiona gdzieś w mechanizmie - gdzie nie udało mi się dotrzeć?

A robiłeś adaptację przepustnicy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.