Skocz do zawartości

[KzAK] Male autko dla kobietki z automatem do 15-16k


Lcf

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

moja mulher.gif pozbyla sie swojej Aygo z pseudoautomatem, bo nie miala cos do niej przekonania i teraz dostalem bojowe zadanie, poszukania czegos, co zastapi jej byle Aygo. Ma byc male, z automatem, benzyna w miare mlode od 2006 w gore.

Aygo/P107/C1 odpadaja, bo bylaby to bezensowna zamiana. Ja chcialem ja namowic na Pande w pseudoautomacie, tudziez na i10 (tam jest normalny automat), C4 3D twierdzi, ze dla niej za duza. Yarisy i Micry nie ten budzet raczej, aczkolwiek, jesli bedzie cos wartego uwagi, na mikolaja jej juz doloze smile.gif

Macie jakies inne typy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam,

> moja pozbyla sie swojej Aygo z pseudoautomatem, bo nie miala cos do niej przekonania i teraz

> dostalem bojowe zadanie, poszukania czegos, co zastapi jej byle Aygo. Ma byc male, z

> automatem, benzyna w miare mlode od 2006 w gore.

> Aygo/P107/C1 odpadaja, bo bylaby to bezensowna zamiana. Ja chcialem ja namowic na Pande w

> pseudoautomacie, tudziez na i10 (tam jest normalny automat), C4 3D twierdzi, ze dla niej za

> duza. Yarisy i Micry nie ten budzet raczej, aczkolwiek, jesli bedzie cos wartego uwagi, na

> mikolaja jej juz doloze

> Macie jakies inne typy ?

Micra K12 po lifcie 2005 r. Silnik 1.2 lub 1.4 benzyna + hydrauliczny automat.

Bardzo fajne wozidło do miasta. Myślę, że trafisz w tym budżecie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Swift?

> jakiś tekst

nie nie nie

w tym aucie automat to nieporozumienie

nie dawniej jak miesiac temu jezdzilem swiftem nowym z max wypasem i niestety z automatem wszystko w tym aucie mi sie podobalo poza automatyczna skrzynia biegow

biegi nie zmieniaja sie precyzyjnie do tego skrzynia mimo deptania dlugo trzymala nizszy bieg oslabiony.gif dramat

PS. auto nowe z przebiegiem 8 tys. km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie dawniej jak miesiac temu jezdzilem swiftem nowym z max wypasem i niestety z automatem

Nie da się tak, automat nie jest dostępny w najniższej i najwyższej wersji wyposażeniowej. W 3D nie ma go w ogóle, a w 5D jest tylko w wersjach Comfort/Comfort plus, w najuboższej wersji Club i najbogatszej Premium automatu nie przwidziano. grinser006.gif W sumie trudno powiedzieć z czego to wynika, ale tak po prostu jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie da się tak, automat nie jest dostępny w najniższej i najwyższej wersji wyposażeniowej. W 3D nie

> ma go w ogóle, a w 5D jest tylko w wersjach Comfort/Comfort plus, w najuboższej wersji Club i

> najbogatszej Premium automatu nie przwidziano. W sumie trudno powiedzieć z czego to wynika,

> ale tak po prostu jest.

uściślijmy jeszcze iż auto pochodziło z rynku niemieckiego, samochód należy do brata od mojego ojca wersja 5d. By było śmieszniej poprzedni model suzuki uległ uszkodzeniu przez grad. Wujek sam stwerdził iż popełnił duzy błąd kupując automat (poprzedni był manual 3d)

Nie chce teraz strzelic ale auto kosztowało go w przeliczeniu na pln ponad 80tys i podobno jak pojechał do vw to nie dostał by golfa z dsg hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.