Skocz do zawartości

Wypadek...


MARS

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj dostałem z Sądu pismo informujące o wynagrodzeniu biegłego za wydanie opinii. Koszt 3,5 kzł. Pozew złożyłem na 3 kzł. Czyli koszt biegłego już przewyższył kwotę sporu. Jak przegram, to dojdzie koszt zastępstwa procesowego, czyli kasa dla prawnika TU Generali oraz koszty sądowe, dniówki dla świadków. Ale dam radę ich wszystkich spłacić, dam radę. Sprzedam motocykl, za którego naprawę TU Generali powinno zapłacić, bo ich klient spowodował wypadek. Potem usiądę na tarasie i strzelę sobie w łeb... :-)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Wczoraj odbyła się trzecia rozprawa.

Wyrok w pierwszej instancji na moją korzyść! TU GENERALI przegrało!!! Czekam na uprawomocnienie lub odwołanie. Chętnie zakończę już tę farsę, ale jeśli TU GENERALI zechce się bawić dalej, to jestem gotowy!
Zawsze trzeba walczyć o swoje, tym bardziej, gdy prawda jest po naszej stronie.  :oki:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj odbyła się trzecia rozprawa.

Wyrok w pierwszej instancji na moją korzyść! TU GENERALI przegrało!!! 

Chętnie zakończę już tę farsę, ale jeśli TU GENERALI zechce się bawić dalej, to jestem gotowy!

Zawsze trzeba walczyć o swoje, tym bardziej, gdy prawda jest po naszej stronie.  :oki:

 

Dobrze, że sprawa przybrała taki obrót :)

Szkoda jednak, że musiało to się oprzeć o sąd, szkoda, że trwa to już dość długo (za chwilę będą 2 lata  8] ), ale widocznie taka jest "polityka" TU (nie tylko tego konkretnego, różnych): przeczekać, zniechęcić klienta, zarobić jak najwięcej... :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie, to na razie straciliśmy 1 rok, bo dopiero w czerwcu '15 złożyłem pozew. Problem byłby, gdybym nie miał kasy na naprawę motocykla i musiałbym czekać na uprawomocnienie wyroku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące później...

Epilog- wyrok z klauzulą wykonalności oraz wnioskiem egzekucyjnym wysłałem do pani komornik w Warszawie. Szybka egzekucja i kasa już na moim koncie. Nie chcieli sami zapłacić, to komornik też zarobił łatwą kasę ;l .

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. 6 stów. Bardziej niż o pieniądze, chodziło mi o udowodnienie TU Generali, że nie będą sobie pogrywali. Dużo ludzi odpuszcza, gdy dostaną zaniżone odszkodowanie. Ja nie chciałem kasy, oddałem moto do ASO na naprawę bezgotówkową. Po prostu wkurzyli mnie i zrobiłem wszystko, aby utrzeć im ten przypudrowany nosek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.