Skocz do zawartości

3 Cromki do oblukania


Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie smile.gif Z racji odwiedzin teścia we Wrocławiu,znalazłem 3 Cromy w salonie Fiata na Robotniczej wiec kwestia "czy wózek wejdzie i ile miejsca zostanie" została rozwiązana na + smile.gif Przy okazji Pan był na tyle miły że można było się przejechać każdą, do jazdy wybrałęm Cromke z automatem i powiem że spodobał mi się temat.

Tutaj są linki do poszczególnych aut które maja

http://otomoto.pl/fiat-croma-1-9-multijet-150-km-dynamic-f-ra-vat-23-C34940106.html -->tą jeździłem

http://otomoto.pl/fiat-croma-1-9-multijet-120-km-dynamic-f-ra-vat-23-C34940318.html

http://otomoto.pl/fiat-croma-1-9-multijet-120-km-dynamic-f-ra-vat-23-C34940465.html

I teraz pytanie, w przypadku ew zainteresowania którąś jak rozwiązać sprawę sprawdzenia/kontroli ?? Auta są przez nich sprowadzone z centrali Fiata we Włoszech wiec papieru do nich muszą jakieś mieć, poprosić o sprawdzenie u nich i stać i patrzeć im na ręce czy zabrać do ADF auto lub prywatnego mechaniora ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia nie ma automatycznej klimy, co w Cromach sie bardzo rzadko zdarza.Pierwsza ma 150KM silnik, 2 pozostale 120KM.

Mysle ze w serwisie wszystko na miejscu sprawdzisz.

Ewentualnie pogadaj z kims z Wroclawia,zeby we dwoch zobaczyc auta ok.gif

W pierwsze i drugiej chyba navi byla, bo ma taka antene.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ostatnia nie ma automatycznej klimy, co w Cromach sie bardzo rzadko zdarza.Pierwsza ma 150KM

> silnik, 2 pozostale 120KM.

> Mysle ze w serwisie wszystko na miejscu sprawdzisz.

> Ewentualnie pogadaj z kims z Wroclawia,zeby we dwoch zobaczyc auta

> W pierwsze i drugiej chyba navi byla, bo ma taka antene.

a nie jest navi w liczniku przypadkiem?

czemu one wszystkie maja znaczki uszkodzone hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam ponownie Z racji odwiedzin teścia we Wrocławiu,znalazłem 3 Cromy w salonie Fiata na

> Robotniczej

To jest zwykły komis, tylko przy salonie. To co opowiadają tam panowie sprzedający trzeba traktować jak gadkę zwykłych handlarzy. Myślę że jest duże prawdopodobieństwo, że te Cromy mają mooocno zaniżone przebiegi lub jakieś przygody wypadkowe. Też tam byłem kiedyś żeby pojeździć automatem, ale kupowanie od nich samochodu trzeba poważnie przemyśleć, sprawdzić auto gdzieś indziej i patrzeć na ręce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To jest zwykły komis, tylko przy salonie. To co opowiadają tam panowie sprzedający trzeba traktować

> jak gadkę zwykłych handlarzy. Myślę że jest duże prawdopodobieństwo, że te Cromy mają mooocno

> zaniżone przebiegi lub jakieś przygody wypadkowe. Też tam byłem kiedyś żeby pojeździć

> automatem, ale kupowanie od nich samochodu trzeba poważnie przemyśleć, sprawdzić auto gdzieś

> indziej i patrzeć na ręce.

Średnio chce mi się wierzyć w przebieg 112 tys km䚘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To jest zwykły komis, tylko przy salonie. To co opowiadają tam panowie sprzedający trzeba traktować

> jak gadkę zwykłych handlarzy. Myślę że jest duże prawdopodobieństwo, że te Cromy mają mooocno

> zaniżone przebiegi lub jakieś przygody wypadkowe. Też tam byłem kiedyś żeby pojeździć

> automatem, ale kupowanie od nich samochodu trzeba poważnie przemyśleć, sprawdzić auto gdzieś

> indziej i patrzeć na ręce.

Sprawdzenie i patrzenie na rece to wiadoma sprawa,z racji zawodu nie mam czasu bawienie się w sprzedaż aktualnego auta ,najwygodniej dla mnie było by zostawienie w rozliczeniu i ew dopłata i wyjazd nowym autem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Sprawdzenie i patrzenie na rece to wiadoma sprawa,z racji zawodu nie mam czasu bawienie się w

> sprzedaż aktualnego auta ,najwygodniej dla mnie było by zostawienie w rozliczeniu i ew dopłata

> i wyjazd nowym autem.

Jakie auto zostawiasz w rozliczeniu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> http://otomoto.pl/fiat-croma-1-9-multijet-150-km-dynamic-f-ra-vat-23-C34940106.html

TOTALNY brak historii serwisowej. auto z 10 miesiąca. sprzedana na włochy.

> --http://otomoto.pl/fiat-croma-1-9-multijet-120-km-dynamic-f-ra-vat-23-C34940318.html

Auto ze stycznia 2009r, niejasna historia auta, tylko raz w serwisie w styczniu 2012 przy przebiegu 64tyś km, auto na włochy

> http://otomoto.pl/fiat-croma-1-9-multijet-120-km-dynamic-f-ra-vat-23-C34940465.html

Auto z września 2008r, oczywiście włochy, ostatni serwis w czerwcu 2009r przy przebiegu 29tyś km.

grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Średnio chce mi się wierzyć w przebieg 112 tys km䚘

a uwierzysz w C5 2009 rok z nalotem 34 tys?

Zdarza sie ale rzadko ,a w cromie akurat poza przyzwoicie jezdzacym dieslem benzyn jakby nie bylo.

Ewidentnie brakowalo silnika 1.8-2.0T i jakies 200km do zwawosci geparta:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> TOTALNY brak historii serwisowej. auto z 10 miesiąca. sprzedana na włochy.

> Auto ze stycznia 2009r, niejasna historia auta, tylko raz w serwisie w styczniu 2012 przy przebiegu

> 64tyś km, auto na włochy

> Auto z września 2008r, oczywiście włochy, ostatni serwis w czerwcu 2009r przy przebiegu 29tyś km.

hmmmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 1 dizel w automacie - wygląda na 16kach.

> Już na ten temat dyskutowałem -

> Najwyzsza półka nie wychodziła na 16 kach.

a po czym widac, ze to najwyzsza polka czyli EMOTION??

Dla mnie to jakis DYNAMIC max

z tymi wersjami to w cromach przedziwnie jest, mozna jakby skompletowac indywidualnie wszystko poza buda:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 1 dizel w automacie - wygląda na 16kach.

> Już na ten temat dyskutowałem -

> Najwyzsza półka nie wychodziła na 16 kach.

Napisane jest w ogłoszeniu że to "dynamic" i 16 felga to standard w Dynamic.

> PS ja mam 08 rok i 116 nalatane

Czas sprzedać, przebieg "jedynie słuszny" ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Napisane jest w ogłoszeniu że to "dynamic" i 16 felga to standard w Dynamic.

> Czas sprzedać, przebieg "jedynie słuszny"

eee...niemozliwe, pewnie ze stowe zes zdjal z blatu zlosnik.gif

oj nono.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> eee...niemozliwe, pewnie ze stowe zes zdjal z blatu

> oj

hehe

a nie:)

kupilem starego seata co dzidka do kościoła woził przez 15 lat

i croma - jest jako dzieciowóz jak do babci jadą smile.gif

martwie się tylko że za 2 lata - tak właśnie mnie opiszecie na forum food.gif

ale na szczęście mam całą historie ze znaczkiem fiata w dokumentach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Napisane jest w ogłoszeniu że to "dynamic" i 16 felga to standard w Dynamic.

no ale wer 2 - dynamic a już ma alusy 17``

> Czas sprzedać, przebieg "jedynie słuszny"

niby tak. ale gdzie upchnę wózek za pół roku?

do pasata? czy beeeee emki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no ale wer 2 - dynamic a już ma alusy 17``

Sobie dopłacił to ma ok.gif

> niby tak. ale gdzie upchnę wózek za pół roku?

> do pasata? czy beeeee emki?

To nie pozostaje nic innego, jak jeździć kolejne lata, aż dzieciak podrośnie, a potem naprawić licznik wink.gif do magicznych 118tyś zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Aaaa, to jak jest klient na Cromę to sprzedawać teraz, a wózek do BMW oczywiście

> BMW z przebiegiem poniżej 200tyś jest cała masa, brać nie zastanawiać się

A taka 1:1?

Croma za bmw takze 100 tys na blacie ?

Pewniak. Z pieczątką z kartofla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam, na autogiełdzie kącikowej do sprzedania jest croma...może nią się warto zainteresować ??

> http://forum.autokacik.pl/showflat.php?Cat=0&Number=288098914&an=0&page=0#Post288098914

Witam, widziałem ale niestety u mnie wchodzi w grę zamiana i ew dopłata z mojej strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.