Skocz do zawartości

Katalizator seicento 1.1 mpi i b4 plus eibach


CZUCZU

Rekomendowane odpowiedzi

Szybkie pytanko.

Gdzie jest katalizator w seju 1.1 mpi ??

W kolektorze wydechowym ??

Jak tak to z jakiego modelu zapodać coś lepszego pamiętam że chyba punto miało 4 2 1 żeliwny lub coś podobnego? Co z drugą lambdą? Generalnie muszę wywalić kata bo jest zapchany emerycką jazdą i nie idzie go wypalić i muli auto.

Co z resztą wydechu? Bo tam mam jeden tłumik i kata tylko

Drugie pytanie b4 plus eibach pro kit na codzień będzie wygodnie ??

Muszę odchamić dupowóz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Gdzie jest katalizator w seju 1.1 mpi ??

Tuż za kolektorem wydechowym, a właściwie to jeden zespół:

129401271_1_644x461_fiat-seicento-11-mpi-katalizator-sondy-goleniow.jpg

> Drugie pytanie b4 plus eibach pro kit na codzień będzie wygodnie ??

Pełen komfort i spoko grip.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tuż za kolektorem wydechowym, a właściwie to jeden zespół:

> Pełen komfort i spoko grip.

czyli teraz zostaje szukać eibacha po znajomych, nowy b4 zakupić.

Teraz pytanie za milion co musze kupić by go usunąc, widze dwie sondy lambda niby mam lpg ale nie wiem czy mam emulator elektroniczny muszę obczaić. Ale pytanie jaki kolektor i rteszte wydechu zapodać. Widziałem na allegro cały zestaw sporting z zamiennikiem kata ( pewnie tłumik ) do tego zapodać kolektor ( nie wiem jaki podejdzie ) pare uszczelek i obejm i już. Kurde serie się ciężko modyfikuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> czyli teraz zostaje szukać eibacha po znajomych, nowy b4 zakupić.

> Teraz pytanie za milion co musze kupić by go usunąc, widze dwie sondy lambda niby mam lpg ale nie

> wiem czy mam emulator elektroniczny muszę obczaić. Ale pytanie jaki kolektor i rteszte wydechu

> zapodać. Widziałem na allegro cały zestaw sporting z zamiennikiem kata ( pewnie tłumik ) do

> tego zapodać kolektor ( nie wiem jaki podejdzie ) pare uszczelek i obejm i już. Kurde serie

> się ciężko modyfikuje

kolektor podejdzie 4-2-1 np supersprint...tez podejdą od 1.2 8v punto...ja osobiście zrobiłem kopie właśnie supersprint'a lecz jeszcze nie zamontowałem...jedna sondę można odstawić od strumienia spalin lub tak jak piszesz oszukać ja jakimś emulatorem elektronicznym....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> kolektor podejdzie 4-2-1 np supersprint...tez podejdą od 1.2 8v punto...ja osobiście zrobiłem kopie

> właśnie supersprint'a lecz jeszcze nie zamontowałem...jedna sondę można odstawić od strumienia

> spalin lub tak jak piszesz oszukać ja jakimś emulatorem elektronicznym....

http://allegro.pl/kolektor-wydechowy-palio-siena-punto-1-2-1-4-8v-i4887252241.html

Ten kolektor plus ta dwururka:

http://allegro.pl/rura-kolektorowa-fiat-punto-1-1-1-2-6-od-kolektora-i4880664415.html

A dalej co dać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do dalszych rzeczy już nie mogę się wypowiedzieć bo robił mi węglarski resztę wydechu..wiem ze zwiększył mi średnice ( nie pamiętam o ile.... to było 4 lata temu a wydech już idzie na śmietnik bo przerdzewiał )nie był głośny miał tłumik środkowy oraz strumienice...końcówka coś ala fiat 125....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak silnik seria to kup tłumik do 1.1 MPI, tam masz rure przez cały samochód i tłumik na końcu,

> tylko połączenie z kolektorem trzeba przeknuć.

seria, głowica zabielona 0.4 izamach 5 kilo kiedyś wleciał i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.