Skocz do zawartości

I 10 czujnik cisnienia w oponach


Rekomendowane odpowiedzi

> No i naprawiło się samo

> jeszcze przy wyjeździe z garażu mrugało i później się paliło jakieś 2 km. i nagle zgasło .

> Po ponownym odpaleniu juz było normalnie

Nastepnym razem zrob reset. Jak miga to nie jej nie widzi i trzeba przypisac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W instrukcji nie ma Czyli kiepsko

> A na jak długo taka bateria wystarczy?

Powinna na dlugo ale lekko nie ma. Generalnie to jest wymysl UE wiec mozna ignorowac lampke, ewentualnie wykrecic zarowke i po klopocie jak sie zacznie psuc po gwarancji. A masz dwa komplety kol?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam jeden komplet i nawet nie mam zimówek bo w sumie autko nówka opony też smile.gif więc stwierdziłem że pierwszą zimę dadzą radę cool.gif No i aura tez łaskawa śniegu nie nawaliło. Ale myślałem nad alusami na lato no ale jak to ma tak wyglądać to nie wiem czy się zdecyduję. Wtedy trzeba dokupić te ustrojstwo do alusów czy jak???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie mam jeden komplet i nawet nie mam zimówek bo w sumie autko nówka opony też więc stwierdziłem

> że pierwszą zimę dadzą radę No i aura tez łaskawa śniegu nie nawaliło. Ale myślałem nad

> alusami na lato no ale jak to ma tak wyglądać to nie wiem czy się zdecyduję. Wtedy trzeba

> dokupić te ustrojstwo do alusów czy jak???

Tak 4 sztuki a pozniej dodac je do kompa. Na allegro po 150zl chodza + ASO to IMO mysle z 600 zlotych . Ale ja bym to olal i nie kupowal. Po co Ci to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ja mam pierwsze auto z tym ustrojstwem więc się nie znam. Nie lubię jak mi się coś na desce świeci crazy.gif

A czy tego dziadostwa nie da się przełożyć na alusy ??? Albo w mordę jakoś serwisowo odłączyć cały układ by nie świeciło na desce??

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wiesz ja mam pierwsze auto z tym ustrojstwem więc się nie znam. Nie lubię jak mi się coś na desce

> świeci

> A czy tego dziadostwa nie da się przełożyć na alusy ???

Teoretycznie da się to przełożyć na alu. Jednak jest ryzyko uszkodzenia tych czujników przy demontażu z felgi. Są strasznie kruche.

>Albo w mordę jakoś serwisowo odłączyć cały

> układ by nie świeciło na desce??

> pozdr

Układu TMPS nie da się wyłączyć serwisowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Teoretycznie da się to przełożyć na alu. Jednak jest ryzyko uszkodzenia tych czujników przy

> demontażu z felgi. Są strasznie kruche.

> Układu TMPS nie da się wyłączyć serwisowo.

Po prostu jezdzic ze swiecaca i tyle. Przy run flat to ma sens ale w zwyklej oponie. crazy.gif Duzo lepszym pomyslem jest ten system co na bazie ABS liczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Po prostu jezdzic ze swiecaca i tyle.

Najprostsze rozwiązanie ok.gif

>Przy run flat to ma sens ale w zwyklej oponie. Duzo lepszym

> pomyslem jest ten system co na bazie ABS liczy.

Mam ten system w BMW. Jest świetny. Po zmianie kół robi się tylko reset z poziomu komputera pokładowego i tyle się pamięta o tym systemie.

Po zmianie kół z czujnikami po kilkudziesięciu kilometrach zapala się kontrolka TPMS, trzeba na nowo "kalibrować" system.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.