Skocz do zawartości

Prośba o zrobienie reflektorów do mojego malca


Zuraw

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś może zrobić nastęującą rzecz?

Wykorzystując to zdjęcie wstawił te lampy, zaś w te lampy wstawił światlowody ledowe takie jak te o 3 różnych kształtach jak niebieskie linie poniżej:

288173760-lampy.JPG

Odległości od brzegów pozostawiam w decyzji twórcy. W środku lampy widziałbym swiecące soczewki, ale nie znalazłem nic lepszego niż to

Znalazłem też zdjęcie reflektora, ale niezbyt dobre jakości jakby to miało wyglądać ale ze swiatlowodem oczywiście nie dookoła.

Będę niezmiernie wdzięczny za pomoc waytogo.gif

post-11501-1435252804717_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a co z homologacja ? przeciez to nie przejdzie zadnego przegladu, bedzie wygladalo jak kupa, a

> swiecilo wszedzie tylko nie tam gdzie powinno... Jestem na nie

O przegląd sięnei martw, bo go przejdzie bez żadnego problemu, będzie wyglądało jak reflektor ze sklepu, więc też o to sie nei będziesz musiał martwić, a homologacja też będzie waytogo.gif Twoje obawy są na wyrost. Widziałeś mojego pokraka, widziałeś,że przeszedł dopuszczneie do ruchu, nie ma żadnej popeliny i przechodzi badania. Lampy też niestety będą musiłały przejść opinię rzeczoznawcy jak i hak holowniczy, który będę musiał wykonać, więc uwierz mi - nie musisz się martwić waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a co z homologacja ? przeciez to nie przejdzie zadnego przegladu, bedzie wygladalo jak kupa, a

> swiecilo wszedzie tylko nie tam gdzie powinno... Jestem na nie

sadze ze nie pytal i zbytnio nie chodzi mu o przeglad i homo. niewiem.gif

Moze chce sobie zrobic VT i obrazek ustawic jako avatar 893goodvibes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> sadze ze nie pytal i zbytnio nie chodzi mu o przeglad i homo.

> Moze chce sobie zrobic VT i obrazek ustawic jako avatar

W pierwszej kolejności chciałemzauważyć, że lampy, które tu wkleiłem nie są w ogóle od i do malucha, więc sprawajest prosta. Zależy mi jedynie na ich zrobieniu vurtualnie i zobaczenie jak to w ogole by wyglądało. Zaś proces dopuszczenia tak zmodyfikowanych świateł do użytkowania wymaga autopoziomowania i spryskiwaczy jak to w xenonach (z pewnymi wyjątkami) bywa, więc sporo roboty by było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W pierwszej kolejności chciałemzauważyć, że lampy, które tu wkleiłem nie są w ogóle od i do

> malucha, więc sprawajest prosta. Zależy mi jedynie na ich zrobieniu vurtualnie i zobaczenie

> jak to w ogole by wyglądało. Zaś proces dopuszczenia tak zmodyfikowanych świateł do

> użytkowania wymaga autopoziomowania i spryskiwaczy jak to w xenonach (z pewnymi wyjątkami)

> bywa, więc sporo roboty by było.

Hella robi zestawy samopoziomowania - więc to nie problem, a spryskiwacze to już w ogóle. ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.