Skocz do zawartości

prąd po stacyjce z radia


tomecki

Rekomendowane odpowiedzi

> Hej,

> Czy ktoś może powiedzieć skąd wziąć prąd po stacyjce w oryginalnym radiu w Passacie B5FL?

> Chcę podpiąć tam gniazdo zapalniczki, żeby podpiąć tam kamerkę. Czy to głupi pomysł? Wg mnie

> najprostsze rozwiązanie...

To zależy gdzię się łatwiej dostać - do radia , do oryginalnej zapalniczki , może do wlącznika dmuchawy. Plusów po stacyjce jest kilka , można bezpośrednio ze stacyjki. Zależy gdzie ma być to dodatkowe gniazdo i gdzie się najprosćiej wpiąć .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To zależy gdzię się łatwiej dostać - do radia , do oryginalnej zapalniczki , może do wlącznika

> dmuchawy. Plusów po stacyjce jest kilka , można bezpośrednio ze stacyjki. Zależy gdzie ma być

> to dodatkowe gniazdo i gdzie się najprosćiej wpiąć .

dodatkowe gniazdo ma być najlepiej nie na wierzchu smile.gif

za radiem nie ma za wiele miejsca, ale łatwo je wyciągnąć

planowałem się wpiąć gdzieś tam i jakoś wyprowadzić gniazdko w okolice tyłu / dołu schowka (w tej chwili puściłem tamtędy kabel od kamerki do zapalniczki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dodatkowe gniazdo ma być najlepiej nie na wierzchu

> za radiem nie ma za wiele miejsca, ale łatwo je wyciągnąć

> planowałem się wpiąć gdzieś tam i jakoś wyprowadzić gniazdko w okolice tyłu / dołu schowka (w tej

> chwili puściłem tamtędy kabel od kamerki do zapalniczki)

mam stare mondeo kombi ( 1998r) . Brakowało mi w bagażniku gniazdka zapalniczki o małym prądzie i aby wyłączało się po wyłączeniu zapłonu. Podłączyłem gniazdko pod tylne światło pozycyjne , przecież cały czas jeździmy na światłach. gniazdo spelnia swe zadanie w 100%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dodatkowe gniazdo ma być najlepiej nie na wierzchu

> za radiem nie ma za wiele miejsca, ale łatwo je wyciągnąć

> planowałem się wpiąć gdzieś tam i jakoś wyprowadzić gniazdko w okolice tyłu / dołu schowka (w tej

> chwili puściłem tamtędy kabel od kamerki do zapalniczki)

we wtyczce radia jest tylko nie tam gdzie byc powinien biglaugh.gif poszukaj smile.gif + po zaplonie i zanika po wyciagnieciu kluczyka tak jak zaswieca sie oswietlenie wnetrza (chyba kabel obok linii diagnostycznej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.