Skocz do zawartości

Polonez - zakup


bizz

Rekomendowane odpowiedzi

> Mam klienta który ma takie i nie tylko takie zresztą.Widziałem ,też DR ,gość ma też m.in ciekawsze

> egzemplarze np poldka z numerem produkcyjnym 76 czy 77.

Czyli wychodzi jednak na to, że "coś takiego widziałeś", a nie że były w sprzedaży. palacz.gif

> Twój problem jest taki ,iż uważasz ,że każdy i wszędzie chce Cię wydymać .

Mylisz się, ale to nic nowego. hehe.gifpalacz.gif

> Pomyślałeś o cyklu

> produkcyjnym Kiedyś te polonezy z lukasem musieli wyprodukować.Nie twierdzę ,że można je było

> kupić na masową skalę .

Jak już pisałem, dość dobrze wiem co i jak (oraz kiedy) było w FSO produkowane i trafiało do sprzedaży. Ani przez chwilę nie pisałem o tym co można było spotkać w jednostkowych egzemplarzach, które czasem można przypadkiem spotkać (nawet bym mógł pokazać). O tym co trafiało (oraz kiedy) do sprzedaży już pisałem.

> BTW Wspomniany poldek ma silnik rovera i fotele Intergroklin.

Nic nowego - który silnik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ogólnie w 1994 / 1995 różne dziwne kundle wychodziły

To zależy co masz na myśli hehe.gif

> Ja mam '94, nie pamiętam tylko miesiąca, i mam stare hamulce, nową deskę i szeroki rozstaw. A

> silnik to GLE.

Standard palacz.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czyli wychodzi jednak na to, że "coś takiego widziałeś", a nie że były w sprzedaży.

Pod Polmozbytem po niego nie stałem jeśli o to pytasz.A jeśli miałbyś trochę oleju w głowie zdawał byś sobie sprawę ,ile trwa cykl produkcyjny i późniejsza sprzedaż.

> Mylisz się, ale to nic nowego.

Napewno ,jak każdy normalny człowiek.Ale ,nie w tym przypadku.Oczywiście ,,mędrkowie'' internetowi są nieomylni-Ciebie do tego grona nie sposób nie zaliczyć hehe.gif

> Jak już pisałem, dość dobrze wiem co i jak (oraz kiedy) było w FSO produkowane i trafiało do

> sprzedaży. Ani przez chwilę nie pisałem o tym co można było spotkać w jednostkowych

> egzemplarzach, które czasem można przypadkiem spotkać (nawet bym mógł pokazać).

A te jednostkowe przypadki to składał Kazek z Józkiem w garażu? hmm.gifChyba logiczne jest ,że każdy chce najpierw sprzedać zapasy magazynowe zanim rzuci ,,nowość'' na rynek.Te jednostkowe przypadki wynikają z niewielkie ilości egzemplarzy na początku produkcji,rdzy,rdzy i jeszcze raz rdzy.I dlatego niewiele ich przetrwało.

Ciężko jest tak żyć w przeświadczeniu iż każdy chce Cię oszukać? hahaha.gifCzekaj,czekaj ta choroba miała chyba swoją nazwę to schizofrenia hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pod Polmozbytem po niego nie stałem jeśli o to pytasz.A jeśli miałbyś trochę oleju w głowie zdawał

> byś sobie sprawę ,ile trwa cykl produkcyjny i późniejsza sprzedaż.

Dobra, już przedstawiłeś swoją wersję wydarzeń, niestety wiele nie ma to wspólnego z tym o czy pisałem wcześniej. Możesz sobie jak mantrę powtarzać "cykl produkcyjny" ok.gif

> A te jednostkowe przypadki to składał Kazek z Józkiem w garażu? Chyba logiczne jest ,że każdy chce

> najpierw sprzedać zapasy magazynowe zanim rzuci ,,nowość'' na rynek.

Nie wiem czy pamiętasz o czym była mowa, ale właśnie pisałeś o "nowościach" (czytaj układ hamulcowy Lucas), który to jak stwierdziłeś wyprzedawano w starociach, bo jako "nowość" miał być rzucony na rynek

Naprawdę doskonałe rotfl.gifrotfl.gifrotfl.gifrotfl.gifrotfl.gifhehe.gifok.gif

> Ciężko jest tak żyć w przeświadczeniu iż każdy chce Cię oszukać? Czekaj,czekaj ta choroba miała

> chyba swoją nazwę to schizofrenia

Quote:

Co to jest schizofrenia?

Nazwa schizofrenia oznacza dosłownie rozpad umysłu lub serca. Zaburzenia schizofreniczne to grupa zaburzeń mających pewne wspólne cechy. Do głównych objawów schizofrenii należą:

- postępująca utrata kontaktu ze światem i przewaga zainteresowania przeżyciami wewnętrznymi

- zobojętnienie uczuciowe prowadzące do pustki uczuciowej i utraty związków emocjonalnych z otoczeniem

- rozpad osobowości objawiający się brakiem kontaktu intelektualnego z rzeczywistością, brakiem zgodności treści uczuć i myśli, jednoczesnym występowanie dwóch sprzecznych sądów, uczuć, lub dążeń, objawami wytwórczymi.


Znaczy kolejne pudło hehe.gifhehe.gifhehe.gif

No, ale czekam na odpowiedź na zadane pytanie, czyli który silnik miał ten wynalazek, który widziałeś palacz.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę ,że masz również problemy ze zrozumieniem słowa pisanego.Cóż...

Skoro napisałem ,,Chyba logiczne jest ,że każdy chce najpierw sprzedać zapasy magazynowe zanim rzuci ,,nowość'' na rynek''

to wiadomo ,że najpierw wyprzedawali auta z systemem 4x tarcze zanim Lukas trafił masowo do sprzedaży.I z tego może wynikać fakt iż niewiele sprzedawali Lukasów w 1994.Nie,wiem jak Ci to wytłumaczyć inaczej bo widzę ,że umysł masz niezbyt lotny hehe.gif

Innymi słowy-zapewne pierwsze modele wyposażone w ten układ trafiły do osób które miały dojścia w FSO czy też tam pracowały.Nie jest chyba dziwne ,że w roku 1994 miały miejsce układy i układziki.

Ale widzę,że dyskusja z ,,mędrkiem'' który wie lepiej nie ma większego sensu.Tak samo ,,znawco ''jak popisałeś się w temacie sprężyn do UNO rotfl.gif

Z mojej strony tyle 275123014-zielony.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Widzę ,że masz również problemy ze zrozumieniem słowa pisanego.Cóż...

Sądzę, że to delikatnie powiedziawszy nie mój problem i sugeruję, byś zamiast wymyślać jakieś fantastyczne teorie, by za wszelką cenę obronić wersję, jakoby wersje z Lucas-em były w sprzedaży w 1994 roku, odpowiedział na pytanie którego tak unikasz:

Quote:

Nic nowego - który silnik?


Co do wycieczek turystycznych - daruj sobie. W zakresie sprężyn do UNO to sam wiesz jak wypadłeś, a ja delikatnie powiedziawszy byłem autorem jednej wypowiedzi w tej materii, Możesz przeprosić za pomyłkę ok.gifhehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ogólnie w 1994 / 1995 różne dziwne kundle wychodziły

> Ja mam '94, nie pamiętam tylko miesiąca, i mam stare hamulce, nową deskę i szeroki rozstaw. A

> silnik to GLE.

takie samochody wychodziły od listopada...1993 r.

Kupując z ojcem Caro w czerwcu 1993 r. na Żeraniu wersje z nową deską, plastikowym podszybiem i szerokim rozstawem stały jako samochody testowe i wystawowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W życiu nie spotkałem Poloneza Caro przed 97r ze wspomaganiem, dawali je dopiero w Plusach. No

> chyba ze byly jakies wersje specjalne...

Miałem kilka polonezów - w tym kupione w salonie Caro sierpień 1995 r. z hamulcami lucasa, wtryskiem jednopunktowym i wspomaganiem - ba- nawet el szyby były.

wówczas układ hamulcowy lucasa i wspomaganie był za dopłatą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.