Skocz do zawartości

Montujemy kamień dekoracyjny gipsowy.


BOGUS

Rekomendowane odpowiedzi

witam

postanowiłem zostać bohaterem w swoim domu . muszę zamontować kamień gipsowy. jako że muszę wypełnić trójkąt ściany przy biegu schodów więc cięcia będzie dużo, dużo docinania, dopasowywania, przymierzania itd.

no i wpadłem na pomysł żeby te kawałki przykleić na kleju montażowym bo rozrabiany gipsowy za szybko wiąże przy takim kombinowaniu.

co użyć? ma ktoś jakieś sprawdzone patenty?

pozdrawiam wszystkich grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> witam

> postanowiłem zostać bohaterem w swoim domu . muszę zamontować kamień gipsowy. jako że muszę

> wypełnić trójkąt ściany przy biegu schodów więc cięcia będzie dużo, dużo docinania,

> dopasowywania, przymierzania itd.

> no i wpadłem na pomysł żeby te kawałki przykleić na kleju montażowym bo rozrabiany gipsowy za

> szybko wiąże przy takim kombinowaniu.

> co użyć? ma ktoś jakieś sprawdzone patenty?

> pozdrawiam wszystkich

Ale kto Ci każe od razu rozrabiać dużo gipsowego? Rozrabiaj po troszku - tyle ile potrzebujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale kto Ci każe od razu rozrabiać dużo gipsowego? Rozrabiaj po troszku - tyle ile potrzebujesz.

witaj

niby tak ale nie chce mi się do każdej płytki rozrabiać... prawie każdą muszę siąc bo żonie spodobały sie 22x55 cm a to jest na schodach ...

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> witam

> postanowiłem zostać bohaterem w swoim domu . muszę zamontować kamień gipsowy. jako że muszę

> wypełnić trójkąt ściany przy biegu schodów więc cięcia będzie dużo, dużo docinania,

> dopasowywania, przymierzania itd.

> no i wpadłem na pomysł żeby te kawałki przykleić na kleju montażowym bo rozrabiany gipsowy za

> szybko wiąże przy takim kombinowaniu.

> co użyć? ma ktoś jakieś sprawdzone patenty?

> pozdrawiam wszystkich

jeżeli rozrabiasz kolejną porcję kleju to wiadro, woda i mieszadło muszą być zupełnie czyste - jeśli tak nie będzie klej będzie wiązał w tempie prawie błyskawicznym

spróbuj sobie wpierw rozplanować gdzie która płytka ma być przycięta - czasu wtedy ci na pewno starczy - chyba że mieszasz pół wiadra wtedy życze powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.