Skocz do zawartości

[C8] nie grzeją zydle


s_krzychu

Rekomendowane odpowiedzi

Ni z tego ni z owego przestały grzać tyłek oba fotele. Pobieżnie sprawdziłem bezpieczniki foteli wskazane w instrukcji ale oba są ok. Nie chce mi się wierzyć w jednoczesne padnięcie mat.

Poradzicie co sprawdzić w dalszej kolejności?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ni z tego ni z owego przestały grzać tyłek oba fotele. Pobieżnie sprawdziłem bezpieczniki foteli

> wskazane w instrukcji ale oba są ok. Nie chce mi się wierzyć w jednoczesne padnięcie mat.

> Poradzicie co sprawdzić w dalszej kolejności?

A nie odkurzałeś jakoś ostatnio?

Wcale się nie zgrywam. Mnie od poniedziałku C8 zgłasza "awarię w ukł. hamulcowym" po tym jak umyłem samochód z wierzchu, od spodu i nadkola myjką ciśnieniową. Ciekaw jestem, który to kabelek nie styka. sciana.gifsciana.gifsciana.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A nie odkurzałeś jakoś ostatnio?

> Wcale się nie zgrywam. Mnie od poniedziałku C8 zgłasza "awarię w ukł. hamulcowym" po tym jak umyłem

> samochód z wierzchu, od spodu i nadkola myjką ciśnieniową. Ciekaw jestem, który to kabelek nie

> styka.

Pewnie od czujnika ABS wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A nie odkurzałeś jakoś ostatnio?

> Wcale się nie zgrywam. Mnie od poniedziałku C8 zgłasza "awarię w ukł. hamulcowym" po tym jak umyłem

> samochód z wierzchu, od spodu i nadkola myjką ciśnieniową. Ciekaw jestem, który to kabelek nie

> styka.

No jak na złość nie, bo też bym podejrzewał jakieś kabelki. W weekend pogrzebię pod fotelami, ale jakoś nie wierzę w złączki, boby przestał grzać jeden, a nie dwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak się domyślam. Podłączam dzisiaj Lexię, więc będę wiedział, które to koło.

No i nie koło !!!

Brakowało płynu hamulcowego w zbiorniczku. Po uzupełnieniu Citroen przestał piszczeć.

Będę sobie obserwował ten zbiorniczek, bo może mam jakiś wyciek, którego nie zauważyłem.

Przynajmniej wiem, że mam sprawny czujnik w zbiorniczku. ;-)

Tomcat - serdeczne dzięki.

Pozdro

Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No i nie koło !!!

> Brakowało płynu hamulcowego w zbiorniczku. Po uzupełnieniu Citroen przestał piszczeć.

> Będę sobie obserwował ten zbiorniczek, bo może mam jakiś wyciek, którego nie zauważyłem.

> Przynajmniej wiem, że mam sprawny czujnik w zbiorniczku. ;-)

> Tomcat - serdeczne dzięki.

> Pozdro

> Bartek

Raczej obserwuj KLOCKI HAMULCOWE i TARCZE smile.gif

Płyn jest wynikiem ubywania okładzin i tarcz, wchodzi w układ, jak wymienisz wróci do zbiorniczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.