Skocz do zawartości

125 ccm Dla poczatkującego


AxiT

Rekomendowane odpowiedzi

> Mówię jak najbardziej serio, do żadnego sprzęta nie mam takiego zaufania jak do Rometa, zjeździłem

> nim całą PL, a nawet zahaczyłem o Litwę, Słowację i Czechy.

> Części tanie jak barszcz, co jakiś czas coś się psuje, ale nigdy w sposób uniemożliwiający dalszą

> jazdę, do tego jest ekonomiczny w eksploatacji i zakupie (oczywiście brać używkę, bo

> sprzedawane są z symbolicznym przebiegiem za cenę 30-40% nówki)

> Swego czasu używałem go jako służbówki wożąc części w hurtowni po 3city i cały sezon przejeździł

> praktycznie bez żadnego serwisowania (bo garaż mam 200km dalej od Gdańska), a codziennie

> musiał robić po 100 lub więcej km, obciążony mega bagażem itp.

Jak bardzo czasowo angazowaly cie naprawy?

Co na przykład leciało?

dobra nie odpowiadaj

przejrzalem twoj kanal na YT--juz kiedys na niego trafilem..... calosc dziala raczej jak anty reklama i nie zacheca :-))))

rozumiem jakies smarowanie lancuch, podciagniecie.. czynnosci wiosna/jesien typu olej itp... jakieś przypucowanie czy podregulowanie w jedną sobotę w miesiącu... ale "leżeć pod moto" co 400km to raczej nie mam tyle czasu i ochoty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak bardzo czasowo angazowaly cie naprawy?

> Co na przykład leciało?

> dobra nie odpowiadaj

> przejrzalem twoj kanal na YT--juz kiedys na niego trafilem..... calosc dziala raczej jak anty

> reklama i nie zacheca :-))))

> rozumiem jakies smarowanie lancuch, podciagniecie.. czynnosci wiosna/jesien typu olej itp... jakieś

> przypucowanie czy podregulowanie w jedną sobotę w miesiącu... ale "leżeć pod moto" co 400km

> to raczej nie mam tyle czasu i ochoty

Co 400 km to może przesada z tym leżeniem ale weź pod uwagę to, że nawet w markowym będziesz musiał co jakiś czas to lub tamto podregulować, zweryfikować, czy masz wszystko podokręcane, naciągnąć łańcuch, sprawdzić poziom oleju/płynu chłodzącego (w zależności od sposobu chłodzenia silnika) 20.GIFok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.