Skocz do zawartości

Karta


Darczi

Rekomendowane odpowiedzi

> http://el-cars.pl/

do nich napewno napiszę ok.gif

ciekawe jak się ma to

Quote:

Naprawa hamulca automatycznego

w Renault Megane Scenic II i Laguna II

Typowe usterki hamulca to: brak żadnej reakcji, zaciąganie się z maksymalną siłą, wydawane są dziwne dźwięki, świecenie się kontrolki Service i Parking, brak automatycznego zaciągania się i odblokowywania hamulca.

Zajmujemy się naprawą zarówno części elektronicznej hamulca automatycznego jak i regeneracją linek tego hamulca. Naprawa może odbyć się zarówno wysyłkowo jak i na miejscu.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> http://el-cars.pl/

Robiłem u nich kartę i zegary w Lagunie (błąd ładowania). Miałem okazję podjechać na miejsce. Magicy robią na miejscu od ręki jak trzeba. A ilość elektroniki jaka u nich leży sprawia wrażenie, że każda Renówka z Polski tu jest hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Robiłem u nich kartę i zegary w Lagunie (błąd ładowania). Miałem okazję podjechać na miejsce.

> Magicy robią na miejscu od ręki jak trzeba. A ilość elektroniki jaka u nich leży sprawia

> wrażenie, że każda Renówka z Polski tu jest

Muszą ogarniać temat i mieć zapas części wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> do nich napewno napiszę

> ciekawe jak się ma to

> Quote:

> Naprawa hamulca automatycznego

> w Renault Megane Scenic II i Laguna II

> Typowe usterki hamulca to: brak żadnej reakcji, zaciąganie się z maksymalną siłą, wydawane są

> dziwne dźwięki, świecenie się kontrolki Service i Parking, brak automatycznego zaciągania się

> i odblokowywania hamulca.

> Zajmujemy się naprawą zarówno części elektronicznej hamulca automatycznego jak i regeneracją linek

> tego hamulca. Naprawa może odbyć się zarówno wysyłkowo jak i na miejscu.

Linki hamulca (które mogą się zatrzeć) do Scenica II krótkiego występują jako tania część zamienna nawet w ASO (kiedyś podawałem linka do aukcji Allegro warszawskiego ASO). Zaś jeśli padną w Scenicu II Grand to wtedy do wymiany jest cały moduł hamulca = 1500 zł. smile.gifsmile.gifsmile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Linki hamulca (które mogą się zatrzeć) do Scenica II krótkiego występują jako tania część zamienna

> nawet w ASO (kiedyś podawałem linka do aukcji Allegro warszawskiego ASO). Zaś jeśli padną w

> Scenicu II Grand to wtedy do wymiany jest cały moduł hamulca = 1500 zł.

jeden mówi moduł, drugi linki, jeszcze inny ci innego ale zaden się nie chce tego podjąc, a za chwile bede mial taka sytuacje że mi jedynka zacznie "wypadać" sick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.