Skocz do zawartości

Kamaz 5490 czy któryś z kolegów...


Fazik

Rekomendowane odpowiedzi

> ... miał jakąkolwiek styczność. Widział, jechał, dotykał.

> Poczytałem trochę w necie i zastanawiam się nad zakupem.

> Znalazłem trochę opinii, ale to trochę za mało.

Myślę, że jak kupisz to będziesz pierwszy w Polsce smile.gif W sumie to w ogóle czegoś takiego nie widziałem więc zaryzykuję, że byłby to pierwszy nowy Kamaz na zachód od Buga smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

urwał...ten ciągnik to wygląda jak jakiś stary axor z elementami upodobniającymi z każdej możliwej ciężarówki. trochę jakby ze scanii, trochę z mana, trochę iveco...joystick od skrzyni ze starego dafa hehe.gif

jeśli jednak głównie bazuje to na axorze...szczególnie zawias...to sroga pomyłka rotfl.gif

jak to było takie gówniane w wykonaniu mercedesa, to aż strach myśleć, jakie jest w wykonaniu kamaza grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> urwał...ten ciągnik to wygląda jak jakiś stary axor z elementami upodobniającymi z każdej możliwej

> ciężarówki. trochę jakby ze scanii, trochę z mana, trochę iveco...joystick od skrzyni ze

> starego dafa

> jeśli jednak głównie bazuje to na axorze...szczególnie zawias...to sroga pomyłka

> jak to było takie gówniane w wykonaniu mercedesa, to aż strach myśleć, jakie jest w wykonaniu

> kamaza

A ja (może dlatego, że latam Premiumką) widzę sporo nawiązań do Renault. A jaki zawiaz był w Axorze? Jak w Premium - pojedyncze pół wahacze wleczone?

Jeśli tak to przyznam - mało komfortowe - ale Scania miała identyczne zawieszenie na osi napędowej ale zjazd w Antwerpii na Eindhoven brałem na luzie a jak wsiadłem w stralisa i z 24T papieru zjechałem z ringu w strone Eindhoven i cieszę się, że na lewym nic nie jechało bo musiałem skorzystać grinser006.gif

Także nie sugerowałbym się tym czy to wielowahacz czy półresor.

Z góry przepraszam za mój język - wczoraj ruszałem z Aaachen a dzisiaj, całą noc walczę z e-learningiem do szkoły smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> urwał...ten ciągnik to wygląda jak jakiś stary axor z elementami upodobniającymi z każdej możliwej

> ciężarówki. trochę jakby ze scanii, trochę z mana, trochę iveco...joystick od skrzyni ze

> starego dafa

> jeśli jednak głównie bazuje to na axorze...szczególnie zawias...to sroga pomyłka

> jak to było takie gówniane w wykonaniu mercedesa, to aż strach myśleć, jakie jest w wykonaniu

> kamaza

Aaaaale tak sobie myślę, że najłatwiej podobieństwa poznać po peryferyjnych częściach. Jak dopasujesz tylne nadkole to będziesz wiedział na kim się Kamaz wzorował smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam pojęcia jakie tam jest zawieszenie bo nigdy w to nie wnikałem, ale miękkie i buja tym na wszystkie strony, ciężko trafić w drogę. podobne odczucia jak w iveczunie. co do podobieństw, to jak sie kliknie w google model, to wyskakuje też starsza wersja tego kamaza i tam podobieństwo do mercedesa jest większe. ogólnie widać, że buda (drzwi) jakby z axora...w tym zaprezentowanym tutaj, dach i górna owiewka szyby to scania, ze zdjęć z netu, deska rozdzielcza, kierownica, boczki drzwi to merc (te charakterystyczne, okrągłe nawiewy). sam grill i reflektory przypominają mi MANa...lusterka boczne też wyglądają na takie od starego axora.

jeździłem starą premium dużo (nową dużo mniej) i nie wspominam zawieszenia tak źle jak w iveco i starym mercu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.