Skocz do zawartości

gaz pod klapką wlewu paliwa - plastik


Paweł024

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Przymierzam się do zamontowania gazu w Chevrolecie Aveo T300, chciałem aby wlew gazu był umieszczony pod klapką wlewu paliwa, ale niestety jest tam sam plastik. Gazownik powiedział że nie poleca montażu w tamtym miejscu z uwagi na to że ten plastik głównie w zimie może popękać. Czy macie montowane wlewy gazu w takich plastikowych obudowach?

Chciałem mieć w tym miejscu głównie z uwagi na to, żeby ten wlew nie rzucał się za bardzo w oczy z uwagi na coraz więcej zakazów wjazdu samochodów z instalacjami gazowymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem w Linei pod klapką, a tam guma i plastik. Gaziarz wstawił tam dodatkowe grubsze podkładki z góry i od spodu w miejscu przykręcenia gniazda pod końcówkę wlewu. Tankowałem średnio 2-3 razy w tygodniu przez 1,5 roku i nic nie odpadło.

Twój macher pewnie ma lenia smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w Megane wlew pod klapką, miałem też w Mondeo pod klapką, nie było problemu .... poza jednym. W Mondeo, w związku z tym, ze było trudne dojscie przewodem gazowym, był zgięty i miał mniejszą przepustowośc (wolniej sie tankowało).

Ale czy mam plastik ? niewiem.gif Po wyjsciu z pracy sprawdze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obawiam się ,ze Twój gazownik może mieć rację. w pandzie mam pod klapką, z tym że jest tam za mało miejsca na normalny wlew, więc jest dokręcana przejściówka. przy tankowaniu widzę jak pistolet z wężem ''ciągnie'' tą końcówkę ku dołowi i mam wrażenie, ze jakby tam był plastik, to już by się to wszystko urwało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam.

> Przymierzam się do zamontowania gazu w Chevrolecie Aveo T300, chciałem aby wlew gazu był

> umieszczony pod klapką wlewu paliwa, ale niestety jest tam sam plastik. Gazownik powiedział że

> nie poleca montażu w tamtym miejscu z uwagi na to że ten plastik głównie w zimie może popękać.

> Czy macie montowane wlewy gazu w takich plastikowych obudowach?

> Chciałem mieć w tym miejscu głównie z uwagi na to, żeby ten wlew nie rzucał się za bardzo w oczy z

> uwagi na coraz więcej zakazów wjazdu samochodów z instalacjami gazowymi.

Mam w Megane 2 pod klapką w plastiku, tam jest fabrycznie miejsce przewidziane. Od 14kkm spokój smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam.

> Przymierzam się do zamontowania gazu w Chevrolecie Aveo T300, chciałem aby wlew gazu był

> umieszczony pod klapką wlewu paliwa, ale niestety jest tam sam plastik. Gazownik powiedział że

> nie poleca montażu w tamtym miejscu z uwagi na to że ten plastik głównie w zimie może popękać.

> Czy macie montowane wlewy gazu w takich plastikowych obudowach?

> Chciałem mieć w tym miejscu głównie z uwagi na to, żeby ten wlew nie rzucał się za bardzo w oczy z

> uwagi na coraz więcej zakazów wjazdu samochodów z instalacjami gazowymi.

Ja mam w Scenicu II. I nic nie pęka. smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.