Skocz do zawartości

Większa pompa hamulcowa


Zuraw

Rekomendowane odpowiedzi

> Od czego można zastosować pompę hamulcową o większej wydajności (większej średnicy tłoczków)?

Ja wlasnie skonczylem skladac uklad.

Serwo punto1+pompa alfa 145 srednica tloczka 22,2

mocowanie serwa z pedalem zostawilem ori,pedal jest trochę wyżej ale mi nie przeszkadza .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja wlasnie skonczylem skladac uklad.

> Serwo punto1+pompa alfa 145 srednica tloczka 22,2

> mocowanie serwa z pedalem zostawilem ori,pedal jest trochę wyżej ale mi nie przeszkadza .

Wejście pompy do serwa jest inne w sc i punto jeśli się nie mylę. Jeśli stosujesz serwo z punto musisz zastosować pompę z punto. Czy do serwa sc da sie podłączyć pompę z punto? Dokładniej rzecz biorąc chodzi mi o to, że pompa z sc ma takie samo mocowanie jak maluchowska, dzięki czemu bez problemu mogłem założyć pompę z sc do pokraka. Czy zatem jest jakaś pompa o większej średnicy tłoczka i mocowaniu jak seryjna seicento?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja wlasnie skonczylem skladac uklad.

> Serwo punto1+pompa alfa 145 srednica tloczka 22,2

> mocowanie serwa z pedalem zostawilem ori,pedal jest trochę wyżej ale mi nie przeszkadza .

moze byc tak, ze nie bedzie ci pompa odbijac...niby trzeba drugi otwor nawiercic na sztandze by zniwelowac problem dluzszej sztangi w serwie z PI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Pytanie

Zrobiłem cały nowy układ hamulcowy, nowe elastyczne przewody, część sztywnych w miedzi (idące na tył).

Hamulce zostały seria, ale zastosowałem serwo od P1 i pompę od Punto GT 22.2mm (tak na zaś pod wentyle z przodu i tarcze z tyłu).

W trzpieniu serwa wywierciłem otwór dodatkowy do pedału hamulca.

Teraz pytanie: przy seryjnych hamulcach i zamocowaniu pedału w nowy otwór w trzpieniu pedał idzie dość mocno w podłogę.

Zamontować go przy seryjnych hamulcach na stary otwór, a na nowy dopiero jak dam tarcze wszędzie? czy coś się skopało?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Michaswawa napisał:

zapowietrzony układ

hmnn, odpowietrzał mechanik więc chyba nie skopał, chociaż może "korektor" coś tam "psuje", do odpowietrzania jak go ustawić? max pressure czy min pressure? (korektor ręczny z pokrętłem, OBP)? może źle go ustawiliśmy do odpowietrzania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.