Skocz do zawartości

Niedrogie auto do przebiegów rocznych ok 40-45 tyś km


Tenenberg

Rekomendowane odpowiedzi

> Ja tez jestem sknera, ale gdybym mial robic 50kkm rocznie i to jeszcze sluzbowo, to bym sie nie

> bawil w uzywke.

> Szczegolnie, za chwile bedzie szukal kolejnej bo ile pojezdzi takim autem?

Robie sam osobiście rocznie ok. 80 tys km i jakoś nowego nie zamierzam kupować... Jeżdżę obecnie autem z 2001 roku na blacie 240 tys km z czego ja ponad 80 tys km zrobiłem na LPG oprócz podstawowej eksploatacji nie wiem co to są naprawy. Maskę otwieram po to by olej i filtry wymienić... Może trafił mi się taki egzemplarz? Zamierzam nim przejeździć do połowy 2016 roku... Na nowego też nie wiesz jakiego trafisz, większe ryzyko że ukradną pod blokiem i bije w oczy sąsiadom no i utrata wartości czego aż tak w używce nie widać... Ale takie jest moje zdanie... Do 30 tysi Megane 1.6 wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Robie sam osobiście rocznie ok. 80 tys km i jakoś nowego nie zamierzam kupować... Jeżdżę obecnie

> autem z 2001 roku na blacie 240 tys km z czego ja ponad 80 tys km zrobiłem na LPG oprócz

> podstawowej eksploatacji nie wiem co to są naprawy. Maskę otwieram po to by olej i filtry

> wymienić... Może trafił mi się taki egzemplarz? Zamierzam nim przejeździć do połowy 2016

> roku... Na nowego też nie wiesz jakiego trafisz, większe ryzyko że ukradną pod blokiem i bije

> w oczy sąsiadom no i utrata wartości czego aż tak w używce nie widać... Ale takie jest moje

> zdanie... Do 30 tysi Megane 1.6

Gdzie Ty tyle km robisz albo powiedz ile masz ich do pracy? smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie po wsiach.... Jestem wetem terenowym... Codziennie gdzieś się jedzie... Średnia dniowa kilometrówka to ok. 200... Niekiedy bywa tak że jak się rano LPG zatankuje to wieczorem muszę się dotankować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LPG i duże przebiegi = częste tankowania. Już z tego względu LPG to taki średni pomysł do samochodu, który w trasach robi 40-45tys rocznie.

Proponuję diesla, jakiegoś w miarę bezproblemowego.

Wygodne będzie C5 MkIII.

I powinieneś zmieścić się w budżecie.

Silnik podpowiedzą na Francach. Ten HDI 163KM mam w swoim autobusie i uważam go za bardzo przyzwoitą jednostkę.

Pozdro

Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja takie wątki interpretuje dosłownie...a nie na zasadzie "niech dołoży", albo niech "kupi Pandę z

> LPG" itd..

> Argument, że kupi za 30ktzł, stare i będzie wymagać non stop wymiany części,

> przemawia do mnie tak samo jak pakiet startowy do używki w cenie 10kzł.

Dlatego pisze ze na takie przebiegi sie kupuje nowe. Koniec, basta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dlatego pisze ze na takie przebiegi sie kupuje nowe. Koniec, basta.

Widzisz mimo ze jezdze tak jak pisalem wyzej ok 80 tys km rocznie wole zainwestowac kase w cos innego niz nowe auto ktore po 2ch latach bedzie kosztowac pol tego co dalem na poczatku. Czyli na poczatku formalnie mam dwie takie same uzywki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Widzisz mimo ze jezdze tak jak pisalem wyzej ok 80 tys km rocznie wole zainwestowac kase w cos

> innego niz nowe auto ktore po 2ch latach bedzie kosztowac pol tego co dalem na poczatku. Czyli

> na poczatku formalnie mam dwie takie same uzywki...

Kazdy kupuje co woli.... jeden woli od zera do 160kkm, inny od 200 do 320... moze i dobrze bo auta poleasingowe trafialyby na prase....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dziwne wymagania. Ja na jego miejscu wybrałbym coś na F (Pug 308, C4) z silnikiem 1,6 HDI. Będzie

> dynamiczne, oszczędne i nie będzie rzeźby z gazem.

To ten sam silnik który jest w 301 i Elysee? Co w nim może się popsuć? wink.gif Skrzynia 6-tka jest?

C4 jest nieźle wyciszona a 308? hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.