Skocz do zawartości

Przekładnia Kierownicza


dyzio_abarth

Rekomendowane odpowiedzi

> witam,

> Czy ktoś jest w stanie doradzić przy zakupie przekładni? Chodzi o to że na internecie np alledrogo

> sa niby NOWE za 200zł a np w InterCars 280zł regenerowana:(..

> Poza tym ,wersja ze wspomaganiem czy bez ,ma to jakieś znaczenie ??

> Pozdrawiam

Te nowe na allegro to regenerowane. Ma znaczenie czy wersja ze wspomaganiem czy bez. Ze wspomaganiem maglownica jest "krótsza".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wspomaganiem maglownica jest "krótsza".

te z wspomaganiem można śmiało montować do sc bez wspomagania...będzie mniej obrotów niż w zwykłej? dobrze myślę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> maglowcnia ze wspomaganiem ma mniej obrotów a maglownica bez wspomagania ma wiecej obrotów ?? I

> mozna montować maglownice która jest bez wspomagania do auta ze wspomaganiem.?

Można, ja tak jeździłem chwilę ze wspomaganiem na zwykłej maglownicy, poza wiekszą ilością obrotów żadnych skutków ubocznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> te z wspomaganiem można śmiało montować do sc bez wspomagania...będzie mniej obrotów niż w zwykłej?

> dobrze myślę ?

Tak tylko to przekłada się na cięższą prace kierownicy i temu były montowane tylko do wersji ze wspomaganiem. Plus do krótkiej maglownicy seryjnie były montowane inne poduszki mcpersona które zmeiniały kąt wyprzedzenia skretu ( lepsze wybieranie zakretów ) ale jak wspomniałem wcześniej te poduszki też powodują cieższa prace kierownicy jeżeli nie bedzie spomagania..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak tylko to przekłada się na cięższą prace kierownicy i temu były montowane tylko do wersji ze

> wspomaganiem. Plus do krótkiej maglownicy seryjnie były montowane inne poduszki mcpersona

> które zmeiniały kąt wyprzedzenia skretu ( lepsze wybieranie zakretów ) ale jak wspomniałem

> wcześniej te poduszki też powodują cieższa prace kierownicy jeżeli nie bedzie spomagania..

czyli wymieniam maglownice plus poduszki...o ciężkie kręcenie się nie martwię ( to jest akurat względnie ) bo ciężko zdefiniować czym jest ciężkie kręcenie dla kogo....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> czyli wymieniam maglownice plus poduszki...o ciężkie kręcenie się nie martwię ( to jest akurat

> względnie ) bo ciężko zdefiniować czym jest ciężkie kręcenie dla kogo....

Poduszki moga zostac seryjnie. Jedynie wspomniałem ze przy krotkim maglu i wspomaganiu były stosowane inne smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.