Skocz do zawartości

Bagażniki rowerowe na hak...w końcu...


Pado

Rekomendowane odpowiedzi

> Oczywiście, że wybory. Wydaje Ci się, że tak dużo ludzi kupi te dodatkowe tablice?

Gdzie Ty żyjesz. facepalm%5B1%5D.gif Za zezwoleniem na trzecią tablicę pójdzie odpowiedni okólnik do policial.gif

Zacznie sie sprawdzanie aut z bagażnikami na haku.

Jak dla mnie rachunek jest prosty.

Lepiej raz dać 5 dych za tablicę i mieć spokój niż co jakiś czas wyłapać mandat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Gdzie Ty żyjesz. Za zezwoleniem na trzecią tablicę pójdzie odpowiedni okólnik do

> Zacznie sie sprawdzanie aut z bagażnikami na haku.

> Jak dla mnie rachunek jest prosty.

> Lepiej raz dać 5 dych za tablicę i mieć spokój niż co jakiś czas wyłapać mandat.

Nie zrozumiałeś pytania, czy udajesz?

Ja sie pytam - ilu jest takich kierowców, którzy jeżdżą z takim bagażnikiem? Kilka tysięcy, kilkanaście tysięcy? I co, Twoim zdaniem to wpływy od tak małej grupy mają jakiś wpływ na budżet państwa? No zlituj się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie zrozumiałeś pytania, czy udajesz?

Bardzo dobrze zrozumiałem.

> Ja sie pytam - ilu jest takich kierowców, którzy jeżdżą z takim bagażnikiem? Kilka tysięcy,

> kilkanaście tysięcy? I co,

I to, że mamy teraz wybory prezydenckie. Temat od dawna rozstrzygnięty i pies z kulawą nogą by sie z tego tytułu jakimiś tablicami nie zainteresował.

Temat zupełnie nie jest nośny jako kiełbasa wyborcza.

Chyba ze jako paróweczka biglaugh.gif... hrabiego Barry Kenta hahaha.gif

To nie Patrioty czy helikoptery.

>Twoim zdaniem to wpływy od tak małej grupy mają jakiś wpływ na

> budżet państwa?

Oczywiście, pare baniek z tablic, pare baniek z mandatów... Zero kosztów a jest zawsze ciut wiecej kasy na defraudacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W Irlandii tablice do baganika kupilem w sklepie, dalem 7 euro....

W Belgii zalezy od sklepu, ale od 7 do 15 euro za dorobienie tablicy, i decydujesz czy ma byc plastikowa czy wykonan z blachy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Bardzo dobrze zrozumiałem.

Ale się wijesz i zmieniasz argumentację.... zlosnik.gif

> I to, że mamy teraz wybory prezydenckie. Temat od dawna rozstrzygnięty i pies z kulawą nogą by sie

> z tego tytułu jakimiś tablicami nie zainteresował.

Czyli co, już nie dla kasy to robią a dla poklasku wyborczego?

> Oczywiście, pare baniek z tablic, pare baniek z mandatów... Zero kosztów a jest zawsze ciut wiecej

> kasy na defraudacje.

Żeby mieć 1 milion przychodu z dodatkowych tablic, które będą kosztować 52.5zł, potrzeba ich sprzedać 19.000 użytkownikom. A "parę baniek" to kilkukrotnie więcej, w zależności od tego, ile to dla Ciebie jest "parę". Dwie? zlosnik.gif

I to "zero kosztów" też mi się podoba - oczywiście urzędnikom nie trzeba płacić za to, że będą wydawać te tablice, same tablice oraz naklejki legalizacyjne są również bezkosztowe, prawda?

No weź się zastanów, proszę.

Pozdro

Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W Belgii zalezy od sklepu, ale od 7 do 15 euro za dorobienie tablicy, i decydujesz czy ma byc

> plastikowa czy wykonan z blachy.

U nas niestety to państwo ma monopol na wypuszczanie do obiegu legalnych tablic samochodowych.

Szkoda, że trzeba zasuwać do urzędu, bo przecież spokojnie można by sobie to wyobrazić załatwiane drogą elektroniczną.

Pozdro

B

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.