Skocz do zawartości

gms 6xxx 2din opinie ?


santa

Rekomendowane odpowiedzi

witam, zmieniłem auto na aurisa i potrzebuje w nim bluetooth i wyjścia na wzmacniacz ( fabryczne radio gra średnio i nie ma wyjścia na wzmacniacz ) i znalazłem takie wynalazki jak gms 2din jakieś modele 6401, 6321, 6315 itp , mają bt, karty sd, możliwość podłączenia kamerki cofania, wyjście na wzmaka itp ( no i możliwość odpalenia automapy), cenowo wydaje sie dość sporo ale jeżeli naprawde to kombajn to mógłbym wydać ~1000zł , jakieś opinie , alternatywy ?

http://allegro.pl/nawigacja-radio-samochodowe-2din-gps-dvd-gms-6321-i5269784783.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> witam, zmieniłem auto na aurisa i potrzebuje w nim bluetooth i wyjścia na wzmacniacz ( fabryczne

> radio gra średnio i nie ma wyjścia na wzmacniacz ) i znalazłem takie wynalazki jak gms 2din

> jakieś modele 6401, 6321, 6315 itp , mają bt, karty sd, możliwość podłączenia kamerki cofania,

> wyjście na wzmaka itp ( no i możliwość odpalenia automapy), cenowo wydaje sie dość sporo ale

> jeżeli naprawde to kombajn to mógłbym wydać ~1000zł , jakieś opinie , alternatywy ?

> http://allegro.pl/nawigacja-radio-samochodowe-2din-gps-dvd-gms-6321-i5269784783.html

poko co lepszego taniacza nie znalazlem, kilka sztuk zamontowalem, zadna nie wrocila 893goodvibes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> poko co lepszego taniacza nie znalazlem, kilka sztuk zamontowalem, zadna nie wrocila

a ktory jest że tak powiem najlepszy ? bo ciezko znalezc konkretnie rozpisane roznice miedzy 6321 , 6311 , 6215 , 6401 ? automapa faktycznie musi byc ori czy moze byc pirat?

edit , za mniejsze pieniadze moge miec uzywke pioneer avic f900bt , wiec chyba lepiej wybrac pionka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a ktory jest że tak powiem najlepszy ? bo ciezko znalezc konkretnie rozpisane roznice miedzy 6321 ,

> 6311 , 6215 , 6401 ? automapa faktycznie musi byc ori czy moze byc pirat?

> edit , za mniejsze pieniadze moge miec uzywke pioneer avic f900bt , wiec chyba lepiej wybrac pionka

> ?

Mam podoby dylemat. Kupilem ojcu do Lancera dedykowane chinola do wbudowania w deske ale jest fatalny, brzmi jak ze studni, RDS swiruje (poza tym nie wyswietla nazw stacji, dziala tylko AF) i nie moze sie dogadac z kamerka, a AM dziala z takim lagiem, ze mozna dostac swira. Wiec teraz kupilem maskownice 2DIN i szukam czegos w sensownej kasie, co zagra dobrze, bedzie mialo dzialajacy BT z zewnetrzym mikrofonem i pojda "zewnetrzne" mapy - mam licencje na AM, ale w gre wchodza tez inne. Nie chce sie uwiazywac do map producenta radia.

Jednym z typow jest GMS, ale nad jakims pionkiem tez mysle, bo do AVICa chyba mozna podpiac inne mapy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mam podoby dylemat. Kupilem ojcu do Lancera dedykowane chinola do wbudowania w deske ale jest

> fatalny, brzmi jak ze studni, RDS swiruje (poza tym nie wyswietla nazw stacji, dziala tylko

> AF) i nie moze sie dogadac z kamerka, a AM dziala z takim lagiem, ze mozna dostac swira. Wiec

> teraz kupilem maskownice 2DIN i szukam czegos w sensownej kasie, co zagra dobrze, bedzie mialo

> dzialajacy BT z zewnetrzym mikrofonem i pojda "zewnetrzne" mapy - mam licencje na AM, ale w

> gre wchodza tez inne. Nie chce sie uwiazywac do map producenta radia.

> Jednym z typow jest GMS, ale nad jakims pionkiem tez mysle, bo do AVICa chyba mozna podpiac inne

> mapy?

no wiec ja kupilem avic f900bt , porobilem wszystko i wszystko w sumie dziala super , tak jak chcialem, odblokowalem wgralem nowy soft i mam teraz AM i to najnowsza (jedyna wada to ze przy klikaniu w menu i wybieraniu widac lekkiego laga, jak chcesz nagram filmik i wrzuce o co mi chodzi), iGo tez dziala i nowe mapy , gps dziala elegancko i szybko lapie, bt tez dziala , mikrofon wyrzucilem nad slupek ale chyba przeniose przy lampce oswietlenia bo podobno jest pogłos jak ktos ze mna gada, samo radio dziala elegancko, duzo lepiej z dzwiekiem niz seria, podpialem glosnik na tyle i wystarczy nawet bez wzmacniacza, kupilem kamerke cofania chinola za 35 zl http://allegro.pl/kamera-cofania-parkowania-kolor-4-x-led-tryb-noc-i5263283749.html i tez dziala super, dobra jakosc , szybko sie pokazuje wbijam wsteczny i samo sie przelacza, ogolnie jak na kilka dni uzywania polecam ok.gif

-- jest jedna rzecz z innej beczki ktorej nie moge ogarnac , w instrukcji mam ze moge mostkowac tylny glosnik jako subwoofer ( wtedy mam 70W rms na jeden kanal - podpinam fiolet i fioletowo/czarny kabelek i powinna sie w radiu odblokowac opcja REAR SPEAKER (SUB/FULL) a jednak ciagle jest zablokowana ) , uzywalem tej opcji w pionku deh7700mp i dzialala elegancko , a tutaj ciagle jest zablokowana , zanim podlaczylem wszytsko bawilem sie i widzialem w menu ze mozna bylo to zmienic a teraz jest na ciemno i nie mozna zmienic ( a szkoda bo wtedy leci tylko bas z tylu i mocniej i mozna uciac pasmo z przodu zeby mniej basowalo, czyli tak jak lubie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no wiec ja kupilem avic f900bt , porobilem wszystko i wszystko w sumie dziala super , tak jak

> chcialem, odblokowalem wgralem nowy soft i mam teraz AM i to najnowsza (jedyna wada to ze przy

> klikaniu w menu i wybieraniu widac lekkiego laga, jak chcesz nagram filmik i wrzuce o co mi

> chodzi), iGo tez dziala i nowe mapy , gps dziala elegancko i szybko lapie, bt tez dziala ,

> mikrofon wyrzucilem nad slupek ale chyba przeniose przy lampce oswietlenia bo podobno jest

> pogłos jak ktos ze mna gada, samo radio dziala elegancko, duzo lepiej z dzwiekiem niz seria,

> podpialem glosnik na tyle i wystarczy nawet bez wzmacniacza, kupilem kamerke cofania chinola

> za 35 zl http://allegro.pl/kamera-cofania-parkowania-kolor-4-x-led-tryb-noc-i5263283749.html i

> tez dziala super, dobra jakosc , szybko sie pokazuje wbijam wsteczny i samo sie przelacza,

> ogolnie jak na kilka dni uzywania polecam

Ja jednak ogarnalem GMSa smile.gif dzisiaj powinien przyjsc. Mam nadzieje, ze finalnie ojciec bedzie zadowolony wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja jednak ogarnalem GMSa dzisiaj powinien przyjsc. Mam nadzieje, ze finalnie ojciec bedzie

> zadowolony

spoko, daj znac jak sie sprawuje , swoja droga w jakiej cenie jaki model znalazles ??

a co do moich ustawien pioneera to juz ogarnalem i dla potomnych , czy tył to subwoofer czy zwykle glosniki to mozna zmienic jak sie wylaczy wszelkie granie, fm usb itp , wtedy jak nic nie leci to mozna zmieniac te opcje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.