Skocz do zawartości

A ktoś stąd pisze się na amatorski enduro sprint?


Rekomendowane odpowiedzi

Organizuję w ostatni weekend majowy Amatorski Enduro Sprint w Enduro Kosianka.

Jeśli uzbieram w tydzień 20 startujących to jadą tylko motocykle transalp, zbliżone wagowo i cięższe.

Zabawa zapowiada się przednia. Pętla około 20 - 30 km + 2 odcinki specjalne, na których będzie mierzony czas (pętelek będzie kilka wink.gif ).

Można przyjeżdżać w piątek, start w sobotę. Jeśli chodzi o zakwaterowanie, to jest kilka miejsc pod dachem, proponuję nastawić się na namiot wink.gif

Wpisowe - 100 zł.

Dostajesz za to - start w amatorskich zawodach (są przewidziane puchary wink.gif ), jakieś tam żarcie w postaci bigosu pewnie będzie, beka piwa (znając życie, lepiej wziąć ze sobą dodatkowo, bo zabraknie hehe.gif ), no i dostęp na maksa do fajnego toru crossowego + spotkanie z bardzo sympatycznymi ludźmi ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Organizuję w ostatni weekend majowy Amatorski Enduro Sprint w Enduro Kosianka.

> Jeśli uzbieram w tydzień 20 startujących to jadą tylko motocykle transalp, zbliżone wagowo i

> cięższe.

> Zabawa zapowiada się przednia. Pętla około 20 - 30 km + 2 odcinki specjalne, na których będzie

> mierzony czas (pętelek będzie kilka ).

> Można przyjeżdżać w piątek, start w sobotę. Jeśli chodzi o zakwaterowanie, to jest kilka miejsc pod

> dachem, proponuję nastawić się na namiot

> Wpisowe - 100 zł.

> Dostajesz za to - start w amatorskich zawodach (są przewidziane puchary ), jakieś tam żarcie w

> postaci bigosu pewnie będzie, beka piwa (znając życie, lepiej wziąć ze sobą dodatkowo, bo

> zabraknie ), no i dostęp na maksa do fajnego toru crossowego + spotkanie z bardzo

> sympatycznymi ludźmi

exc 300 to jeszcze lekki czy już ciężki hmm.gifhehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pinokio i ZeT, biercie wolne i wbijajcie zlosnik.gif

Z racji małej ilości deklaracji posiadaczy ciężkich, zostały zmienione zasady. Będzie kilka klasyfikacji wink.gif

http://www.enduro.neostrada.pl/enuro-sprint-2015.html

Quote:

Startować może każdy posiadacz zarejestrowanego motocykla posiadający odpowiednie prawo jazdy.

Trasa około 80 km cztery okrążenia po 20km w każdym okrążeniu jeden odcinek specjalny mierzony w 2-3-4 okrążeniu. Ponieważ w imprezie zapowiedzieli udział posiadacze motocykli ciężkich (głównie Transalpy) trasa dla motocykli lekkich nie będzie zbyt trudna. Startujemy pojedynczo co minutę start pierwszego zawodnika godz.11.00.

Wpisowe 100zl dla mężczyzn i 50zl dla kobiet w ramach którego startujący otrzyma gorący posiłek zimny „napój” i pamiątkową statuletkę.Za pierwsze trzy miejsca puchary, każdy kto ukończy imprezę beż względu na zajęte miejsce weźmie udział w losowaniu nagrody specjalnej - motocykla.

Startujący będą klasyfikowani w następujących klasach:

E1- motocykle do 144ccm 2T i do250ccm 4T

E-2 motocykle 2T powyżej 144ccm i 4T powyżej 250ccm

Weteran- kierujący powyżej 40 lat, bez względu na pojemność motocykla .

Kobiety- bez względu na wiek i pojemność motocykla.

Motocykle ciężkie- wielocylindrowe bez względna pojemność silnika jednocylindrowe powyżej 550ccm

Informacje i zapisy pod nr tel. 602 386 145

Organizator imprezy sołtys wsi Kosianka Boruty i Kosianka Trojanówka Zenon Boguszewski.

Sponsorem imprezy jest Soltys Kosianek oraz firma Szekla 4x4


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam do Siemiatycz 380 km, a nie mam przyczepki, wiec niestety muszę odmówić crazy.gif

Gdybym chciał dojechać na 525, to musiałbym zmienić opony na miejscu (z szosy na kostkę), zmienić olej (co 10mh), i pewnie przy okazji zrobićremont silnika po jeździe autostradą grinser006.gif

No chyba, że by ktoś leciał po drodze i wpakował mi moto na busa grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja mam do Siemiatycz 380 km, a nie mam przyczepki, wiec niestety muszę odmówić

> Gdybym chciał dojechać na 525, to musiałbym zmienić opony na miejscu (z szosy na kostkę), zmienić

> olej (co 10mh), i pewnie przy okazji zrobićremont silnika po jeździe autostradą

> No chyba, że by ktoś leciał po drodze i wpakował mi moto na busa

Opony na miejscu da radę zmienić, jest maszynka-zmieniarka wink.gif A jak maszynka nie działa, to znajdzie się taboret + moje łyżki wink.gif

Jednak gorzej z tymi motogodzinami. Może zorientuj się, czy nie miałbyś chętnego i brać przyczepkę na 2 - 3 motki i ognia?

Ja będę na miejscu od piątku i wracam do domu w niedzielę pub2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Opony na miejscu da radę zmienić, jest maszynka-zmieniarka A jak maszynka nie działa, to znajdzie

> się taboret + moje łyżki

Próbowałem kiedyś łyżkami - nie da rady grinser006.gif

> Jednak gorzej z tymi motogodzinami. Może zorientuj się, czy nie miałbyś chętnego i brać przyczepkę

> na 2 - 3 motki i ognia?

Chłopcy z osiedla śmigają na tor swoimi busikami, ale oni to raczej cross, nie interesuje ich przeprawówka frown.gif

> Ja będę na miejscu od piątku i wracam do domu w niedzielę

Zazdraszczam wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Chłopcy z osiedla śmigają na tor swoimi busikami, ale oni to raczej cross, nie interesuje ich

> przeprawówka

To nie będzie przeprawówka wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.