Skocz do zawartości

Czym zalać słupki ogrodzeniowe ?


Radauskas

Rekomendowane odpowiedzi

Chce obsadzić kilka słupków ( fi 50-60 ) do siatki ogrodzeniowej. Planuje powiercić w ziemi otwory ręczną otwornicą ( dołownicą ) takie fi 80-100 mm. I zalać to jakąś gotową meszanką, która kupie w markecie budowlanym. N własnie,.. jaka mieszanke można do tego celu kupić "na gotowo" ?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 100mm to co najwyżej na znak drogowy, a nie do siatki .

> Szukaj betonu (są np: B20 w workach). Zaprawa do murowania nie bardzo się nadaje, bo zawiera wapno,

> które powoduje korozję stali.

Weź mnie nie strasz - wmurowałem bramkę na taka zaprawę. blush.gifblush.gifblush.gifgrinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Chce obsadzić kilka słupków ( fi 50-60 ) do siatki ogrodzeniowej. Planuje powiercić w ziemi otwory

> ręczną otwornicą ( dołownicą ) takie fi 80-100 mm. I zalać to jakąś gotową meszanką, która

> kupie w markecie budowlanym. N własnie,.. jaka mieszanke można do tego celu kupić "na gotowo"

> ?.

Ile masz dziur do zrobienia? I jak daleko od Warszawy? Ostatnio stawiam płot z siatki i do tego kupiłem sobie to i 30cm (średnicy) wiertło:

nac-tt-gd520-65083.jpg

Dziury pod słupki robiłem tym.

50 dziur opędzlowałem w swie godziny zlosnik.gif Piękna sprawa grinser006.gif wiec jak cos blisko wawy to mozesz wyznaczyc punkty na dolki, podjezdzam odpalam machine i masz w godzinke zrobione smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ile masz dziur do zrobienia? I jak daleko od Warszawy? Ostatnio stawiam płot z siatki i do tego

> kupiłem sobie to i 30cm (średnicy) wiertło:

> Dziury pod słupki robiłem tym.

> 50 dziur opędzlowałem w swie godziny Piękna sprawa

Radauskas jest z W-wy. grinser006.gif

A ja se kręciłem swego czasu takim wiertakiem, ale ręcznym. Jak jest dobra gleba, to też idzie szybko. Gorzej z brudną ziemią - z kamieniami. no.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Radauskas jest z W-wy.

Ale dzialke moze miec pod Olsztynem np zlosnik.gif

> A ja se kręciłem swego czasu takim wiertakiem, ale ręcznym. Jak jest dobra gleba, to też idzie

> szybko. Gorzej z brudną ziemią - z kamieniami.

No ja mam dzialke w lesie. Troche musialem sie urabiac z korzeniami. Na szczescie byly w gornej warstwie. Jak juz weszlo wiertlo troche w ziemie to idzie jak burza i doslownie jakies 20 sekund zeby zrobic dolek 80cm w dol. zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Chce obsadzić kilka słupków ( fi 50-60 ) do siatki ogrodzeniowej. Planuje powiercić w ziemi otwory

> ręczną otwornicą ( dołownicą ) takie fi 80-100 mm. I zalać to jakąś gotową meszanką, która

> kupie w markecie budowlanym. N własnie,.. jaka mieszanke można do tego celu kupić "na gotowo"

> ?.

poszukaj w okolicy betoniarni, kupisz u nich gotową mieszankę betonową, powiesz im do czego-będą wiedzieć o co chodzi.

Przywozisz na działkę i do dołu sypiesz ubijasz kołkiem - musisz wcześniej przygotować dołki, słupki itd..

Ja przywoziłem taką mieszankę przyczepką , zrobione słupki i stopa pod bramę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ile masz dziur do zrobienia? I jak daleko od Warszawy? Ostatnio stawiam płot z siatki i do tego

> kupiłem sobie to i 30cm (średnicy) wiertło:

Ale może bym i skorzystał,.. i to z wiertła 30 cm. Jet taka jedna dziurka do zrobienia. Musze zlikwidować słup TPSA i postawić drugi 70 cm. obok smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale może bym i skorzystał,.. i to z wiertła 30 cm. Jet taka jedna dziurka do zrobienia. Musze

> zlikwidować słup TPSA i postawić drugi 70 cm. obok

W Wawie? Czy gdzies pod (ew w ktora strone)? Weekendami oblegam okolice Radzymina i Wolomina na dzialce, wiec jak gdzies w okolicach to moge podskoczyc grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.