Skocz do zawartości

Nissan Note do oglądniecia - Grodzisk Wlkp


steyr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Nissan Note

widać coś ze zdjęć? Wiem że to takie wróżenie z fusów, ale nie chcemy jechać przez 450km w jedną stronę żeby wrócić z pustymi rękami wink.gif Ja tam nic nie zauważam. Wychodzi na to że pierwszy właściciel, że opis zgadza się, Była rozmowa telefoniczna. Cena do zbicia, tych aut jest niewiele na rynku. Już ogladaliśmy Note z 2010r, też pierwszy właściciel ale ubogo wyposażony wink.gif W dodatku opony letnie do wymiany na dzień dobry a właściciel chciał ~1kpln mniej. Wiem też że okolice Poznania to zagłebie komisów, ale wszystko wskazuje na to że to osoba prywatna. Jak ktoś coś wie, lub widzi to proszę pisać wink.gif pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam,

> Nissan Note

> widać coś ze zdjęć? Wiem że to takie wróżenie z fusów, ale nie chcemy jechać przez 450km w jedną

> stronę żeby wrócić z pustymi rękami Ja tam nic nie zauważam. Wychodzi na to że pierwszy

> właściciel, że opis zgadza się, Była rozmowa telefoniczna. Cena do zbicia, tych aut jest

> niewiele na rynku. Już ogladaliśmy Note z 2010r, też pierwszy właściciel ale ubogo wyposażony

> W dodatku opony letnie do wymiany na dzień dobry a właściciel chciał ~1kpln mniej. Wiem też że

> okolice Poznania to zagłebie komisów, ale wszystko wskazuje na to że to osoba prywatna. Jak

> ktoś coś wie, lub widzi to proszę pisać pozdrawiam

Zdjęcia prześwietlone, mało co można wypatrzyć.

Co do samego auta - wersja Acenta - ma w zasadzie wszystko co potrzeba, jedyne czego nie ma na zdjęciach to bagażnik - powinien mieć jakiś tam system aranżacji przestrzeni bagażowej - w skrócie dwie półki (przydatne bo można w dowolny sposób aranżować wnętrze bagażnika).

Co do samego samochodu, to całkiem przyzwoite wozidło, sam mam takie smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ...zdjęcia przęswietlone bo robione w słoneczny dzień

Naiwne tłumaczenie.

Albo fotograf: "noga" albo chciał aby nic nie można było zobaczyć.

Zdjęcia w ogłoszeniu są najważniejsze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Naiwne tłumaczenie.

> Albo fotograf: "noga" albo chciał aby nic nie można było zobaczyć.

to każdy sprzedający musi zawodowo wykonywać zdjęcia? osobiście zdjęcia po prostu wykonuje, wrzucam i tyle. Zbytnio sie nie zastanawiając nad tym czy zdjęcia wygladaja na amatorskie czy profi wink.gif

> Zdjęcia w ogłoszeniu są najważniejsze...

racja, ale nie każdy sie przykłada wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to każdy sprzedający musi zawodowo wykonywać zdjęcia? osobiście zdjęcia po prostu wykonuje, wrzucam

> i tyle. Zbytnio sie nie zastanawiając nad tym czy zdjęcia wygladaja na amatorskie czy profi

Żaden sprawny aparat nie prześwietli tak zdjęć. Chyba, że był ręcznie, źle ustawiony?

Przypadek...?

wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zdjęcia w ogłoszeniu są najważniejsze...

Dla kupującego owszem.

Co do zdjęć w ogłoszeniach, to ostatnie 3 samochody kupiłem z ogłoszeń gdzie w jednym nie było w ogóle zdjęć, w drugim trudno było się domyślić co przedstawiają, w trzecim nawet kolor był trudno rozpoznawalny. Wszystkie od krajowych właścicieli, nie pośredników. Zdjęcia wyglądały na robione komórką właścicieli z matrycą max 2Mp. Nie był to powód by nie obejrzeć auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ten sam silnik masz? zdjęcia przęswietlone bo robione w słoneczny dzień

tak, silnik 1.4, co prawda mam 20 tkm mniej, ale przy takim przebiegu to żaden wyznacznik.

Silnik do jazdy miejsko - podmiejskiej w zupełności wystarczający (przy komplecie pasażerów o "słusznej budowie" jest już słabo, ale jechałem tak ze 2 razy) + 1 czy 2 wyjazdy w dalsze trasy w roku typu wakacje, ferie też daje radę. Dużym plusem jest niskie zużycie paliwa przy płynnej jeździe.

Dopytaj czy zmieniane były świece przy 60 tkm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A jeżeli nie to ma skreślić samochód bo nie zmienione 4 świeczki po 7zł sztuka?

No widzisz, byś się znał, to byś nie pisał, że po 7 zł, bo tu akurat są droższe.

A napisałem to informacyjnie, żeby wiedział o co pytać, a nie o to czy skreślać auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No widzisz, byś się znał, to byś nie pisał, że po 7 zł, bo tu akurat są droższe.

> A napisałem to informacyjnie, żeby wiedział o co pytać, a nie o to czy skreślać auto.

hehe.gif byś się znał to nie pisałbyś głupot, żadna nadzwyczajna świeca tam nie idzie. Dedykowane EYQ RFN 52 HZ kupowałem po 8zł, ze zniżką, w detalu trochę drożej, ale można załadować jakiś zamiennik Iskry czy temu podobne. Valeo po 8,5 zł mogłem wtedy mieć. Więc zanim zarzucisz komuś czy się zna czy nie zastanów się dwa razy, bo może ktoś widział na oczy już ten skomplikowany silnik i te specjalne świece hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> byś się znał to nie pisałbyś głupot, żadna nadzwyczajna świeca tam nie idzie. Dedykowane EYQ RFN

> 52 HZ kupowałem po 8zł, ze zniżką, w detalu trochę drożej, ale można załadować jakiś zamiennik

> Iskry czy temu podobne. Valeo po 8,5 zł mogłem wtedy mieć. Więc zanim zarzucisz komuś czy się

> zna czy nie zastanów się dwa razy, bo może ktoś widział na oczy już ten skomplikowany silnik i

> te specjalne świece

Jasne, zawsze możesz z jeszcze większą zniżka na targu od przysłowiowych ruskich kupić, tylko czy o to chodzi ?

Skoro producent przewiduje produkt X to kupuje produkt X, a nie zamiennik Y i wymieniam go 2 x częściej - po co mi to ?

Albo Cię stać na samochód, albo dziadujesz i używasz półśrodków, oczywiście każdy wybiera co chce, ale później narzekania, że auto źle jeździ, szarpie, psuje się.

Stara prawda jak się dba tak się ma - tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jasne, zawsze możesz z jeszcze większą zniżka na targu od przysłowiowych ruskich kupić, tylko czy o

> to chodzi ?

> Skoro producent przewiduje produkt X to kupuje produkt X, a nie zamiennik Y i wymieniam go 2 x

> częściej - po co mi to ?

> Albo Cię stać na samochód, albo dziadujesz i używasz półśrodków, oczywiście każdy wybiera co chce,

> ale później narzekania, że auto źle jeździ, szarpie, psuje się.

> Stara prawda jak się dba tak się ma - tyle w temacie.

hehe.gif Nie cudakuj już, bo nawet nie masz pojęcia o czym piszesz. Świece, które podałem są dedykowane do tego bolidu, porządnej firmy. Chętnie posłucham jak to one kończą się szybciej niż Twoje marketingowo irydowe cool.gif

PS. Producenci się prześcigają w produktach i cenach za nie, jakość niekoniecznie idzie za nimi. Irydowe są reklamowane jako trwalsze, ale czy faktycznie tak jest to bym polemizował, skoro zwykłe Iskry wytrzymują po 100-120 tys (sprawdzane dwukrotnie, zmienione jako sprawne, dla zasady). Iskra albo jest albo jej nie ma, albo pozwala zdetonować mieszankę paliwową albo nie, a czy irydowa, czy 3 grotowa itd, to tylko wabik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.