Skocz do zawartości

Dorobienie klucza - renault thalia


Jaruga

Rekomendowane odpowiedzi

> Oglądałem dzisiaj thalie dla

> Niestety właścicielka zgubiła jeden kluczyk.

> Czy ktoś wie czy można go dorobić w ASO i ile to kosztuje, ile się czeka?

kluczyk, ktorym otworzysz to dorobisz za pare zl, taki do odpalenia wyjdzie drogo

mam clio 2 ph2 juz z wywalonym immo i odpale kazdym kluczem - poprzedniemu wlascicielowi immo sie zepsulo co czesto się zdaża i Ty w razie klopotow mozesz to zrobić

koszt wywalenia bedzie rowny lub nizszy "oryginalnemu" kluczykowi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> kluczyk, ktorym otworzysz to dorobisz za pare zl, taki do odpalenia wyjdzie drogo

> mam clio 2 ph2 juz z wywalonym immo i odpale kazdym kluczem - poprzedniemu wlascicielowi immo sie

> zepsulo co czesto się zdaża i Ty w razie klopotow mozesz to zrobić

> koszt wywalenia bedzie rowny lub nizszy "oryginalnemu" kluczykowi

Jeżeli koszt będzie równy dorobieniu kluczyka, a immo działa to po co go wywalać, nie lepiej dorobić kluczyk? niewiem.gif

Do autora wątku, pierwszy lepszy link klik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy ktoś wie czy można go dorobić w ASO i ile to kosztuje, ile się czeka?

Można w ASO. Z tym że różne ASO różnie wołają OIDP od 600 do 800zł. Nie wiem ile się czeka. Ale chyba nie długo?

Ja bym odpuścił ASO i poszukał ogarniętego "dorabiacza", bo jest to jak najbardzije calkowicie profesjonalnie do zronbienia poza aso.

Zakładam, że jest tak samo jak w Clio 2PH2, wówczas:

1) dorobienie klucza "mechanicznego" - ktrórym nie odpalisz anie nie otworzysz zdalnie CZ - jakieś grosze 30-50zł

2) dorobienie klucza z zaprogramowaniem elektroniki immobilisera, ale bez obsługi zdalnego otwierania CZ - 250-350zł

3) dorobienie w pełni funkcjonalnego kluczyka (grot, immo, zdalne otwoeranie CZ) to koszt od 350 (ale mało gdzie) poprzez raczej 400-450zł do 500zł.

Powyższe ceny znam, bo temat zadałem mailowo chyba z 10 dorabiaczom ze stolicy i okolicy i takie uzyskałem odpowiedzi.

Ale jeszcze nie dorobiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.