Skocz do zawartości

Podwójna obsada - pytania


swienty

Rekomendowane odpowiedzi

Czasem zdarza nam się jeździć w podwójnej, właśnie przyjął się do pracy gość który mieszka w innym mieście niż ja. hmm.gif

Kolega wsiada 30-40min później ode mnie. No ok. Ale to samo z wysiadką. hmm.gif

Muszę jakoś opisywać tarczę/robić wydruk z adnotacją że zakończyłem podwójną obsadę? hmm.gif

Powiedzmy że ja jadę 4:30, później kolega 1h, podjeżdża pod dom i wysiada. Przerwa 45min mi się zaliczy czy nie?

Podwójna obsada się właśnie zakończyła, i wracam sam do domu. hmm.gif

Do domu jadę sam, znowu 30-40min. tongue.gif

Jak się wsiada/wysiada razem to sprawa jest prosta. Ale ja muszę po niego podjechać i odwieźć.

Kolega który jeździł przed nim mieszka na osiedlu obok i tego problemu nie było, bo zaczynaliśmy i kończyliśmy razem. hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czasem zdarza nam się jeździć w podwójnej, właśnie przyjął się do pracy gość który mieszka w innym

> mieście niż ja.

> Kolega wsiada 30-40min później ode mnie. No ok. Ale to samo z wysiadką.

> Muszę jakoś opisywać tarczę/robić wydruk z adnotacją że zakończyłem podwójną obsadę?

> Powiedzmy że ja jadę 4:30, później kolega 1h, podjeżdża pod dom i wysiada. Przerwa 45min mi się

> zaliczy czy nie?

> Podwójna obsada się właśnie zakończyła, i wracam sam do domu.

> Do domu jadę sam, znowu 30-40min.

> Jak się wsiada/wysiada razem to sprawa jest prosta. Ale ja muszę po niego podjechać i odwieźć.

> Kolega który jeździł przed nim mieszka na osiedlu obok i tego problemu nie było, bo zaczynaliśmy i

> kończyliśmy razem.

Podwójną obsadę możecie tak zaczynać. Wg przepisów może być 1 godz różnicy w rozpczęciu dnia.natomiast podwójną obsadę należy skończyć razem. Albo kolega wysiada z tobą albo zostawia ci kartę w tacho a jedziesz do końca sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Podwójną obsadę możecie tak zaczynać. Wg przepisów może być 1 godz różnicy w rozpczęciu

> dnia.natomiast podwójną obsadę należy skończyć razem. Albo kolega wysiada z tobą albo zostawia

> ci kartę w tacho a jedziesz do końca sam.

udowodnij podczas pechowej kontroli ze kolega z podwójnej przed chwilą wysiadł a nie ze robisz cykl 30godz sam 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

natomiast podwójną obsadę należy skończyć razem. Albo kolega wysiada z tobą albo zostawia

> ci kartę w tacho a jedziesz do końca sam.

Czyli jak to rozwiązać? hmm.gif

Mamy mieć np. 11h jazdy. hmm.gif

Po każdym przełożeniu tarczy odstać 45min? hmm.gif

Jak to zrobić żeby było dobrze, z zachowaniem warunku że jeden kierowca wysiada wcześniej. idea.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> udowodnij podczas pechowej kontroli ze kolega z podwójnej przed chwilą wysiadł a nie ze robisz cykl

> 30godz sam

Takie coś odpada, szczególnie że kolega wysiada w okolicach strefy w Gliwicach a ja wracam DK88 koło wagi... zlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gif

edit: Poza tym my we dwóch nie przekroczymy 15h pracy. 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.