Skocz do zawartości

kupujemy piłę do cięcia drzewa z AK


Hagi84

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Pozwolenie na wycięcie drzew na działce już się robi i potrzebuje zakupić sprzęt na tą okazję.

Skłaniam się w kierunku elektrycznej, bo jest cichsza, lżejsza i można jej używać w pomieszczeniach. Zakładam jej sporadyczne używanie, więc cena gra rolę.

Parametry:

- Cięcie wokół domu, nie planuje jej wożenia,

- do wycięcia 4 sosny (średnica 25cm) wysokość około 5-9m i Bez (gałęzie po okolo 5-7 cm średnicy)

- budżet 200-300 PLN.

- czas cięcia to drugoplanowa sprawa.

czy taka PIŁA da radę?

aukcja podana jako przykładowa, piłę prawdopodobnie kupie w swoim mieście.

proszę o porady i z góry dziękuję 20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja bym polecał coś takiego . Mam już wiele lat i naprawdę daje radę.

znalazłem jeszcze taką piłę EINHELL za cenę 239 PLN

Czego używacie do smarowania łańcucha?

Nie wiem czy się śmiać, czy płakać ale kolega leje do smarowania przepracowany olej silnikowy bo mu zostaje po wymianie icon_eek.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> znalazłem jeszcze taką piłę EINHELL za cenę 239 PLN

> Czego używacie do smarowania łańcucha?

> Nie wiem czy się śmiać, czy płakać ale kolega leje do smarowania przepracowany olej silnikowy bo mu

> zostaje po wymianie

zwykły olej do łańcucha, są do kupienia w każdym markecie budowlanym. Jest to na tyle tanie, że nie ma sensu kombinować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> znalazłem jeszcze taką piłę EINHELL

Tylko nie Einhell!! Mialem przez chwile wyrzynarke nietania i sie dwa razy posypala. Na szczescie udalo sie oddac. Z tego, co czytalem pozniej, to powszechne dla Einhell.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tylko nie Einhell!! Mialem przez chwile wyrzynarke nietania i sie dwa razy posypala. Na szczescie

> udalo sie oddac. Z tego, co czytalem pozniej, to powszechne dla Einhell.

ja mam młoto-wiertarkę i wkrętarkę EINHELL i wszystko chodzi super od 2 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tylko nie Einhell!!

Też nigdy już nie kupię g.. pod nazwą Einhell!!!

Do starej taniej wkrętarki nie mogłem kupić akumulatora, więc kupiłem sobie wkrętarkę tej firmy. Trochę kosztowała, ale były dwa akumulatory. Po dwóch latach z wkrętarki się zakopciło i akumulatory sobie mogę włożyć... sick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> znalazłem jeszcze taką piłę EINHELL za cenę 239 PLN

> Czego używacie do smarowania łańcucha?

> Nie wiem czy się śmiać, czy płakać ale kolega leje do smarowania przepracowany olej silnikowy bo mu

> zostaje po wymianie

ja zanm takiego co jak mu się skonczył olej w sobote wieczorem to wlał jadalny i dokończył cięcie - nic złego się nie stało yikes.gifhehe.gifrotfl.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja zanm takiego co jak mu się skonczył olej w sobote wieczorem to wlał jadalny i dokończył cięcie -

> nic złego się nie stało

A co ma sie stac to tylko do smarowania prawadnicy. Mi sie dzis paliwo skonczylo a nie jestem w stanie pojechac na stacje a drzewo trzeba pociac, na nieszczescie elektryczna zostawilem w firmie grrr...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja zanm takiego co jak mu się skonczył olej w sobote wieczorem to wlał jadalny i dokończył cięcie -

> nic złego się nie stało

Moja poprzednia pila cale swoje zycie (jakies 8 lat) przepracowala na kujawskim i do ostatnich chwil prowadnica lancucha byla w dobrej kondycji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.