Skocz do zawartości

Włoskie otomoto


Sylwester

Rekomendowane odpowiedzi

> Witam

> Potrzebuje poszukać pewnego autka we Włoszech.

> Czy poratujecie kolegę i podrzucicie namiary na ichniejszą wersję otomoto?

> Z góry grazie!

Ja znalazlem kiedys na mobile albo autoscoucie fajna furke w Mediolanie, nawet juz sprawdzilem, ze wizzairem mozna poleciec za 400 zl wink.gif ale jak poczytalem jak wyglada zakup auta we Wloszech to mi troche przeszlo wink.gif

jakiś tekst

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że wyprowadzasz się do Włoch i dlatego chcesz sobie wcześniej upatrzeć jakiś samochód już tam na miejscu? W innym przypadku warto zastanowić się nad sensem takiej zabawy. Jeżeli uda Ci się kupić, to kilometrów do przejechania jest sporo. Druga sprawa- we Włoszech wcale nie jest tanio, a jak jest tanio to nie jest dobrze, czyli tak jak wszędzie. Trzecia rzecz - włosi mają bardzo luźne podejście to stanu wizualnego kilkuletnich samochodów i często można spotkać się z opinią, że samochodów z dużych miast we Włoszech i Francji się nie kupuje, bo będą bardziej pobijane niż te u nas.

automobile.it to chyba najpopularniejsza taka strona tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Rozumiem, że wyprowadzasz się do Włoch i dlatego chcesz sobie wcześniej upatrzeć jakiś samochód już

> tam na miejscu? W innym przypadku warto zastanowić się nad sensem takiej zabawy. Jeżeli uda Ci

> się kupić, to kilometrów do przejechania jest sporo. Druga sprawa- we Włoszech wcale nie jest

> tanio, a jak jest tanio to nie jest dobrze, czyli tak jak wszędzie. Trzecia rzecz - włosi

> mają bardzo luźne podejście to stanu wizualnego kilkuletnich samochodów i często można spotkać

> się z opinią, że samochodów z dużych miast we Włoszech i Francji się nie kupuje, bo będą

> bardziej pobijane niż te u nas.

> automobile.it to chyba najpopularniejsza taka strona tam.

Dzięki za porady. Chodzi mi o zakup specyficznego pojazdu - sklep zabudowany na samochdzie typu Renault Master. Ponoć w Italii to dosyc popularne rozwiązanie więc szukałem strony z ogłoszeniami motoryzacyjnymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.