Skocz do zawartości

Lexus-aktualizacja nawigacji


doominik

Rekomendowane odpowiedzi

> Witam

> Czy są jakieś aktualizacji do navi/kompa do Lexów z poły lat 2000?

> Mam GS'a z 2006r i nawigacja jest trochę "starodawna", do tego mapy są już nieaktualne.

> Można ten sysytem jakoś poprawić?

Jaki masz tam system, kto jest dostawcą map ?

Starsze Subaru miały takie same mapy jak starsze Lexusy i Toyoty. Dostawcą był Navteq, możesz sobie sprawdzić na ich stronie czy są upgrady do twojego auta.

Poszukaj też na forum gps underground.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam

> Czy są jakieś aktualizacji do navi/kompa do Lexów z poły lat 2000?

> Mam GS'a z 2006r i nawigacja jest trochę "starodawna", do tego mapy są już nieaktualne.

> Można ten sysytem jakoś poprawić?

Pociesz się ze w modelu 2015 jest ta sama nawigacja i te same mapy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pociesz się ze w modelu 2015 jest ta sama nawigacja i te same mapy.

kurdze, liczyłem na lekką modernizację, bo obsługa tej navi nie jest dla mnie zbyt intuicyjna. Lekko do tyłu są za konkurencją pod tym względem frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> kurdze, liczyłem na lekką modernizację, bo obsługa tej navi nie jest dla mnie zbyt intuicyjna.

> Lekko do tyłu są za konkurencją pod tym względem

Lekko???? nawigacja była jednym z większych powodów dla ktorych kupiłem mercedesa a nie lexusa. Lata 90'te i to wczesne - miałem SC 430 z 1994 i nawigacja była praktycznie identyczna jak w GS 2015.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Lekko???? nawigacja była jednym z większych powodów dla ktorych kupiłem mercedesa a nie lexusa.

> Lata 90'te i to wczesne - miałem SC 430 z 1994 i nawigacja była praktycznie identyczna jak w

> GS 2015.

Jestem po jeździe próbnej nowym GS300h i jak samochód mi pasuje (za 3 lata będzie w moim zasięgu zlosnik.gif), to ten system to nieporozumienie. Jak się już uruchomi, to jest ok, ale sama obsługa jest nieciekawa.

W swoim ostatnio się zaciołem i nie mogłem znaleźć jak wyłączeć nawigację-jechałem do kolegi mieszkającego na wsi i był niezły korek, postanowiłem go ominąć jadąc przez wioski. W połowie drogi zoriętowałem się, że już wiem, gdzie jestem i chciałem wyłączeć ustrojstwo... nie udało się tego zrobić podczas jazdy crazy.gif

Liczę na to, że jak udało im się zrezygnować z kaseciaków to może i ten system poprawią. Sprzedawca, z którym jechałem GS'em mówił, że przynajmniej połowa klientów zwraca na to uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.