Skocz do zawartości

Lipiec spam wątek ;)


Rekomendowane odpowiedzi

Ale powiem ci ze chyba jesteś do tyłu bo dziś jechałem za mega bmw. I brakuje ci pewnie tylnego tłumika wielkości bicepsu pudziana. Takie e rybniku są teraz modne.

 

Nie znam się. Są jakieś rurki z tyłu i tak burczą.... :nie_wiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra , załamka i wsio razem , tyle zrobiłem i w trasę na południe 600 km w jedną i powrót i wyszło jakieś buczenie , mechanior diagnozapompa wody , no to już cały rozrząd zrobiłem a tu kicha nadal buczy . Posprawdzane wsio siedziałem u niego caaaały dzień wszystkie rurki ,złączki i uszczelki przewalone i kicha NIC nie cieknie nie poci się kompletnie nic , nawiewy srawiewy i inne sprawdzone a jak buczało tak buczy i czasami trochę trzęsie . Ostateczny werdykt to dwumasa zaczyna padać . W tym miesiącu już 4500 pln wsadzone i końca nie widać . Nalotu 87 000 i już dwumasa ,no ale poczytałem , że i owszem zdarza się . No cóż kazał poczekać jeszcze trochę i jak się będzie nasilało to będziem wymieniać . Nie mam juz pomysłów . Sporo zrobiłem i lepiej się jeździ i już się cieszyłem , że wsio super i spalanie po wymianie IC spadło :) , a tu niespodzianka , no cóż takie życie teraz już nie odpuszczę , tylko aby to było to . Tu narodziło się pytanie , jeżeli pada już dwumasa a chcę na tym pojeździć trochę jeszcze ,to jeżeli sprzęgło działa ok to CZY nie dostanie po tyłku sprzęgło w takiej sytuacji , abym nie musiał wymieniać zaraz dwumasy razem ze sprzęgłem   :ogien:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.