Skocz do zawartości

Instruktor nauki jazdy kat. B


steyr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

z racji że mam po etacie dziennym trochę wolnego czasu, nie lubię "pierdzieć" w fotel tzn. "nic nie robić" a obowiązków rodzinnych nie mam póki co to pomyślałem żeby sobie dorobić. Od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie żeby iść na kurs instruktora jazdy kat. B. Sam kurs ~3kpln, jak uważacie jest to interes opłacalny? Tzn. zatrudnienie w OSK, rodzaj umowy o pracę nie gra roli. Nerwowy nie jestem, cierpliwy potrafię być ;]  Orientuje się ktoś na jakie stawki można liczyć? Za wszelkie sugestię dziękuje ;)  pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo tego nie wiedziałem.

u mnie na wsi i w okolicy widuje tylko takie, na jakich się zdaje egzaminy

 

wiadomo, najlepiej miec auto na L dyktowane pod ośrodki egzaminacyjne. Kupować auto pod L to najlepiej pod działalność swoją. U mnie różnie z tym bywa, tak jak mówię. Duże OSK mają samochody w miarę świeże, dyktowane pod OSK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10zł - 12zł netto. Na tyle możesz liczyć. Do 25zł netto jak masz swoje auto.

Pracy JESZCZE jest trochę. Po styczniu będzie zapaść na rynku. Tak jak była w 2013r., albo jeszcze gorsza.

Zrobić kwity i dorabiać to spoko, ale broń Boże nie zakładaj szkoły i nie inwestuj w tę branżę ;)

 

Ja włożyłem w to kupę pieniędzy. Do dziś je spłacam, a jak widzę L to odwracam wzrok :P

 

Ale kwity mam, nikt nie wie jak się życie potoczy.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie czy w twojej okolicy szuka ktokolwiek instruktora - w branży obecnie raczej jest kiepskawo i wiele ośrodków sie zamyka.

Moim zdaniem dłuuugo będzie ci sie te 3kpln zwracać. 

A już na pewno nie inwestuj w auto i ośrodek, bo na bank będziesz żałował ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie czy w twojej okolicy szuka ktokolwiek instruktora - w branży obecnie raczej jest kiepskawo i wiele ośrodków sie zamyka.

Moim zdaniem dłuuugo będzie ci sie te 3kpln zwracać. 

A już na pewno nie inwestuj w auto i ośrodek, bo na bank będziesz żałował ;]

 

Patrząc na Warszawę, to teraz, w II połowie tego roku to widzę, że pojawiło się kilka nowych szkół. Ale ...

Ale, po raz 1, dlatego, że Hyundai dał chyba dość dobre warunki na leasing, jakaś dająca się przeżyć I wpłata i 4 lata leasingu. Potem będą żałować ci co pobrali auta z myślą "a, jakoś to będzie".

Ale, po raz 2, dlatego, że teraz jeszcze przynajmniej w Wawie jest co robić. Jeździ trochę tych aut.

 

Ale po 4 stycznia będzie moim zdaniem pogrom.

Prowadziłem szkołę od połowy 2012 roku. Przez pół roku w 2012 miałem dokładnie tyle samu ludków co przez CAŁY 2013 rok. W połowie 2014 uznałem, że mam dosyć i pozamykałem ten burdel.

 

Uważam, że w 2016 będzie jeszcze gorzej, bo zmiany będą dużo bardziej uciążliwe niż te z 19 stycznia 2013r.

Pomijając świeże 18stki, to osoby 20+ lat które miały robić prawko to albo je zrobiły przed 19 stycznia 2013, ew. teraz robią przed 4 stycznia 2016r. Po 04.01.2016 zostaną tylko świeże 18stki których jest coraz mniej.

 

Te 2,5-3k to odrobisz jak ktoś Cię zatrudni, ale nie inwestuj poza kwitami w to ani grosza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie czy w twojej okolicy szuka ktokolwiek instruktora - w branży obecnie raczej jest kiepskawo i wiele ośrodków sie zamyka.

Moim zdaniem dłuuugo będzie ci sie te 3kpln zwracać. 

A już na pewno nie inwestuj w auto i ośrodek, bo na bank będziesz żałował ;]

 

właśnie ostatnio jakieś ogłoszenia zaczęły się pojawiać, nie wiem czym to jest podyktowane. Zanim zrobię "papiery" to przy dobrych wiatrach będzie grudzień, a wtedy to już nie wiadomo co będzie ;)  Czyli jednak nie jest różowo, skoro tak piszecie. dzięki za informacje :oki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.