Skocz do zawartości

Pierwszy skośny w rodzinie...


tjsz

Rekomendowane odpowiedzi

Witacie!

Jako, że przywitałem się już w przywitalni, to tu chciałbym się pochwalić/pożalić (zależy kto ma jakie zdanie).

W zeszły piątek zakupiłem pierwszego w mojej rodzinie japońca. Samochód "jako-tako" Toyota Corolla Verso 1.8VVTi 129KM z 10.2007 r. (prawdopodobnie ostatni wypust). Autko po przebiegu 151000km. 

Na tą chwilę złego słowa nie mogę powiedzieć, choć jest kilka rzeczy których brakuje mi po Fiacie Stilo MW. 

 

Mam nadzieję, że troszkę nią pojeżdżę, i jak będzie trzeba to pomożecie w jakichś diagnozach/problemach (jeżeli oczywiście wystąpią). 

 

Z Mazurskim pozdrowieniem

TOmcio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witacie!

Jako, że przywitałem się już w przywitalni, to tu chciałbym się pochwalić/pożalić (zależy kto ma jakie zdanie).

W zeszły piątek zakupiłem pierwszego w mojej rodzinie japońca. Samochód "jako-tako" Toyota Corolla Verso 1.8VVTi 129KM z 10.2007 r. (prawdopodobnie ostatni wypust). Autko po przebiegu 151000km. 

Na tą chwilę złego słowa nie mogę powiedzieć, choć jest kilka rzeczy których brakuje mi po Fiacie Stilo MW. 

 

Mam nadzieję, że troszkę nią pojeżdżę, i jak będzie trzeba to pomożecie w jakichś diagnozach/problemach (jeżeli oczywiście wystąpią). 

 

Z Mazurskim pozdrowieniem

TOmcio

Po Stilo to brakowało Ci będzie pewnie grzebania w samochodzie i szukania porad jak co naprawić :) Szerokości !

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe....no wiesz.... ;)

W stilo grzebałem na prawdę bardzo mało, przed duże B.

 

A teraz chyba zaczynam rozumieć, dlaczego tak mało informacji jest o Corolli Verso ;). Po prostu auto nudne i nie ma w nim co robic.

 

Tak poza przywitaniem - jak działa hamulec ręczny w tym samochodzie? Zaciagam powoli, a łapie dopiero pod sam koniec blokując całkowicie koła. Linka nie idzie w zacisk tylko gdzie pod tarcze....czyżby tam jaki trzpień blokował obrót kół?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe....no wiesz.... ;)

W stilo grzebałem na prawdę bardzo mało, przed duże B.

 

A teraz chyba zaczynam rozumieć, dlaczego tak mało informacji jest o Corolli Verso ;). Po prostu auto nudne i nie ma w nim co robic.

 

Tak poza przywitaniem - jak działa hamulec ręczny w tym samochodzie? Zaciagam powoli, a łapie dopiero pod sam koniec blokując całkowicie koła. Linka nie idzie w zacisk tylko gdzie pod tarcze....czyżby tam jaki trzpień blokował obrót kół?

Pewnie masz tzw tarczo bębny czyli połączenie tarcz hamulcowych obsługujących hamulec ,,nożny'' z bębnem obsługującym hamulec ,,ręczny''. Co do Stilo i ogólnie fiata napisałem tak bo w życiu miałem dobre 10 różnych fiatów i mógłbym elaborat napisać na temat każdego z nich :) Stilo nie było złe, ale żeby sprężyny pękały po kilku latach...abo choinka na desce się robiła....:) Japońce są nudne, ale stabilne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja tez kupiłem sobie ostatnio skosnookiego, a dokąldnie model Mazdy 2. Wedlug mnie najnowsze samochody japońskie Tarnowskie Góry sa naprawdę dbrze przygoptowane, a jazda nimi to czytsa przyjemność. Kiedyś mozna było troche ponarzekać, ale teraz nie ma sie naprawdę do cZego przyczepic. Jak ktoś nie jest do końca zdecydowany, warto korzytsac z jady probnej. Jakby ktos potrzebowała, podaje linka: http://tarnowskie.mazda-dealer.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.