Skocz do zawartości

Kawasaki Versys 650 - co o nim wiemy


Tilok

Rekomendowane odpowiedzi

Intersesuje mnie zakup moto jak w temacie a konkretnie ta sztuka: http://allegro.pl/kawasaki-versys-650-salon-polska-dodatki-i5706821067.html

Chciałbym wiedzieć wszystko o tym modelu, wady, zalety, typowe usterki, opinie. Mam 190 cm i 100 kg z tendencją spadkową, więc nie powinienem wyglądać jak na kocie :phi:.

Moto pewne, opis zgodny ze stanem faktycznym, sprzedaje dobry kumpel. Wiem, że moto jest warte tyle, ile ktoś zapłaci, ale ile wg. Was będzie dobrze? :hmm:.

Zakup na 2 max. 3 sezony, ile mniej więcej takie moto traci po takim czasie? Ogólnie wszystkie informacje mile widziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Intersesuje mnie zakup moto jak w temacie a konkretnie ta sztuka: http://allegro.pl/kawasaki-versys-650-salon-polska-dodatki-i5706821067.html

Chciałbym wiedzieć wszystko o tym modelu, wady, zalety, typowe usterki, opinie. Mam 190 cm i 100 kg z tendencją spadkową, więc nie powinienem wyglądać jak na kocie :phi:.

Moto pewne, opis zgodny ze stanem faktycznym, sprzedaje dobry kumpel. Wiem, że moto jest warte tyle, ile ktoś zapłaci, ale ile wg. Was będzie dobrze? :hmm:.

Zakup na 2 max. 3 sezony, ile mniej więcej takie moto traci po takim czasie? Ogólnie wszystkie informacje mile widziane.

 

Kłamie...

 

Jaki kufer oryginalny kawasaki? :hehe: 

 

W najlepszym przypadku 30-tka Givi do skuterów.

 

Nie powinien być montowany na motocyklu.

 

 

Kumpel tak Ci nakłamał?   Nieładnie. :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłamie...

 

Jaki kufer oryginalny kawasaki? :hehe:

 

W najlepszym przypadku 30-tka Givi do skuterów.

 

Nie powinien być montowany na motocyklu.

 

 

Kumpel tak Ci nakłamał?   Nieładnie. :no:

 

Dzięki za cenną uwagę. Niby to tylko kufer, lecz skoro pisze że jest ori to powinien być oryginalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyczulony jestem na drobne kłamstewka.

Płyta również tylko do małych kuferków.  Moto może i fajnie - tylko zalecam ostrożność - jeśli to kumpel, zapewne wyjaśni ten blamaż. Ale jeśli cygani na alle to cygani też w realu ;)

 

R.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam moto odkąd u niego jest, jeździłem nim i mi pasuje. Nawet chciał mi dać na dwa tygodnie żebym sobie pojeździł dłużej i zdecydował czy na pewno mi odpowiada, ale się nie zdecydowałem. Kupił teraz Yamahę Warrior i Versysa chce się pozbyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc jeśli masz pewną maszynę pod nosem - nie zaprzątaj sobie głowy drobiazgami.

Poważnie piszę.

Kumpel mógł nie wiedzieć nic o kuferku.

Podoba Ci się - fajnie jeździ - bierz!!!!

To nie sto tysięcy ;)

 

ŁADNY JEST :oki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem Versysa jako pierwszy swój sprzęt i prawdę mówiąc z łezką w oku odsprzedawałem. Nie wiem na czym już jeździłeś, ale dla mnie był to sprzęt godny polecenia. Ale lecąc po kolei:

- Versys jest co prawda wysoki (siedzisko 840mm), ale też stosunkowo krótki. Ja mam 193cm i powiem Ci, że na zdjeciu moto było za małe, za krótkie, jakbym siedział na miejscu pasażera, czyli reasumując wyglądałem jak na psie

- jeśli chodzi o awarie to nic mi się nie przytrafiło, ale zrobiłem nim tylko ~3.5kkm. W między czasie wymieniłem linke sprzęgła - koszt z wymianą w Kawasaki Monster bike 100PLN 8]  :pad:  :hehe:  :lol:

- Versysem jeździ się naprawdę wygodnie, jak na kanapie. Nigdy mnie nic nie bołało. Pozycja wyprostowana, ale co kto lubi. Mi się to podobało

- sprzęt wg. mnie prowadzi się bardzo dobrze, bardzo lekko kładzie się w winkle i generalnie dobrze czuje się sprzęt

- osiągi, no więc właśnie 64KM i ~60Nm to był dla mnie główny powód zmiany. Gdyby Versys miał +100KM pewnie jeździł bym nim kolejne sezony (wiem, że jest wersja litrowa, ale większy brat wygląda już trochę paskudnie). Wracając do osiągów na miasto powinno styknąć, choć wiadomo, że mogło by być lepiej. Na trasie do 140km/h jest ok. Powyżej wg. mnie sprzęt puchnie, ale mówię to z perspektywy 193cm i 120-130kg, więc należy to wziąć pod uwagę. Poza tym przy większych prędkościach bez składania się na bak jechać się nie da (minus pozycji wyprostowanej) - robisz za konkret żagiel. Sporym plusem sprzętu jest dość wysoki moment całkiem nisko dostępny - bardzo łatwo staje na koło (bez strzelania ze sprzęgła)  :oki:

- spalanie średnie 6L, choć chłopaki z Monsterbike i tak mówili, że za dużo cheleje http://www.motostat.pl/member/vehicles/stats/id/69596

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.