Skocz do zawartości

odciecie ytonga


_luk_

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

 

w sumie nie mam pojecia jak to sie stało ale już trudno

jedna ściana wewnętrzna na długości 4m jest krzywa - odbiega o jakies 8cm

nie ma sensu tego nadrzucać

chcialbym to odciac i przesunąć ( mam wylewkę więc nie mam możliwości skucia kleju a jedynie cięcie)

myślałem o narzędziu typu renovator ale one maja krótkie brzeszczoty

kojarzycie jakies urządzenie mechaniczne ktorego ostrze mogę prowadzic po plaszczyznie wylewki ?

bo w innym przypadku zostaje mi brzeszczot i zabawa - moja-twoja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko w gazobetonie załatwiałem tym:

solbet-pila-widiowa-icmarket-28045.jpg

Z reszta nie tylko w gazobetonie. Daje rade także w Porothermie i cegle ale w gazobeton wchodzi jak w masło.

Powiększałem otwory drzwiowe, ciałem bloczki 24cm. na 3 plasterki po długości bo mi zostały a zabrakło cienkich 8cm.

Po posadzce tez pójdzie. Jest gruba. Nie wygina się mocno. najwyżej będzie minimalny skos od rękojeści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pila platnica? Czym murowales? A w ogole, to scianki sie muruje na jakiejs podkladce - folii, czy papie...

 

pila platnica troche krotka i przez rekojesc zrobi sie po skosie albo po luku

 

co rozumiesz przez czym murowalem ??

solbet 12cm + piana - to są scianki poddasza nie widze tam sensu stosowania folii lub papy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko w gazobetonie załatwiałem tym:

 

Z reszta nie tylko w gazobetonie. Daje rade także w Porothermie i cegle ale w gazobeton wchodzi jak w masło.

Powiększałem otwory drzwiowe, ciałem bloczki 24cm. na 3 plasterki po długości bo mi zostały a zabrakło cienkich 8cm.

Po posadzce tez pójdzie. Jest gruba. Nie wygina się mocno. najwyżej będzie minimalny skos od rękojeści.

mam taka pile 

coprawda co drugi czy co 3 zab to widia ale jest sztywna i nią to tylko po skosie

finalnie chyba utne brzeszczotem "pietro" wyżej przymuruje a tamtą resztkę obetne byle czym i doszlifuje siatką do gk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos takiego jak poniżej ?

nie ma opcji to musi leżeć/być oparte na wylewce inaczej nie wyobrażam sobie jak to prosto odciąć

3f57392d91ef45b671c4d149d7cafbe4.jpg

Ale zdajesz sobie sprawę ze przy długim ostrzu możesz je wygiąć i ciąć mając maszynę pod skosem a nuż równolegle do powierzchni po której tniesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pila platnica troche krotka i przez rekojesc zrobi sie po skosie albo po luku

 

co rozumiesz przez czym murowalem ??

solbet 12cm + piana - to są scianki poddasza nie widze tam sensu stosowania folii lub papy

platnica jest gietka, a piane bierze, jak maslo. Piane mozesz nawet dlugim gietkim nozem. Robilem u siebie taka pianka i gazobetonem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.