Skocz do zawartości

Anioły ST vs Michały Powery 2CT


elciapek

Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie mam PP 2CT ale rocznik 2010 i to pewnie jakieś leżaki bo mięsa dużo, no ale niestety już plastiki.

I nie wiem teraz czy zostawać przy nich czy spróbować aniołów. Te anioły to można nawet wyrwać poniżej 700PLN (znalazłem od ~630PLN za komplet 180/55 i 120/70 '15)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesuje mnie rozmiar 120/70r17 i 160/60r17 to i cena inna. Raczej zdecyduje się na Pirelli (w necie ciut lepsze opinie, choć obydwie bardzo polecane), ale kupię w przyszłym roku na wiosnę, gdyż może trafią się jakieś świeższe a w tym sezonie raczej już nie polatam :oki:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panów ;] .

 

Miałem pilot power ale zwykłe - oczywiście zestaw przód / tył [co czasem nie jest takie oczywiste].

Opony dosyć dobre, ale lepiej trzymają na ciepłym niż zimnym i uwaga - gorącym.

W okolicach 10 stopni trzeba było raczej uważać. I latem na Kubalonce i Milówce w upałach tak jakoś czasem dziwnie tył mi się zachowywał na nawrotach.

 

Mam Angel ST - komplet. Przód po 6000 km dopiero starł się wzorek aniołka głęboki na 1mm. niestety tył ten wzorek zgubił po 2500 km

Czyli prognozuję życie tyłowi coś pod 13 000 km a przód wyrzucę ze starości. ;l

 

Dla mnie opona genialna.

 

Trzyma na ciepło i gorąco jak wściekła na zimnym nie próbuję, bo mi pysk przewiało i nie jeżdżę już poniżej 10 st.

 

Nie robi się kwadratowa - ale systematycznie je zamykam na okolicznych winklach.

 

Polecam.

 

Jeżdżę sv 650.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co śniegu nie widać, więc sezon trwa nadal.

Te kilka miesięcy mnie raczej nie zbawi jeśli chodzi o świeżość gum, a latanie na nowych oponach w takich warunkach jak teraz jest zdecydowanie lepszym pomysłem.

 

Nie mam przyjemności w jeździe poniżej 10 st. bo jest mi po prostu zimno. Jest duże prawdopodobieństwo, że na moto wsiądę dopiero na wiosnę, więc z zakupem mogę poczekać. Wczoraj było jeszcze ok. 12 st. i pokręciłem się trochę, ale z tego co widziałem na prognozach to już się to skończy. Wiem, że dobre ubranie załatwi sprawę, ale w niższych temperaturach preferuję cztery kółka :oki:.

 

 

Mam Angel ST - komplet. Przód po 6000 km dopiero starł się wzorek aniołka głęboki na 1mm. niestety tył ten wzorek zgubił po 2500 km

Czyli prognozuję życie tyłowi coś pod 13 000 km a przód wyrzucę ze starości. ;l

 

Dla mnie opona genialna.

 

Dzięki za kolejną pozytywną opinię. Na wiosnę kupuję "aniołki" :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.