Skocz do zawartości

Blue & Me jest jakieś uparte


supiotr

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

System sam w sobie jest bardzo fajny - żeby nie było, że marudzę.

Ustawiam sobie raporty sms na brak, a po ponownym uruchomieniu auta mam znowu wizualizacja i dźwięk. Jakoś nie zapamiętuje ustawienia wcześniejszego, coś jest nie tak,czy ten typ tak.ma?

Trochę jest Uperdliwe pamietanie o przestawianie tej opcji, lub zrzucanie przychodzących smsow, żeby nie czytało tego na głos.

Na marginesie,kropek przejechał pierwszy tysiąc km w naszych rękach i z każdym kolometrem podoba mi się bardziej ten niespodziewany zakup. Fajne toczydelko,fajny żonowóz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak odczytu, to może kwestia telefonu lub wersji androida. Żona ma jakieś stare sony z archiacznym androidem i u niej odczyt smsow nie działa, ale reszta funkcji bez problemu. Ja mam samsunga s5 w wersji dual sim i działa aż za dużo, to uparte czytanie smsow mnie drażni,przekopałem się przez sieć, ale nie znalazłem lekarstwa na przypadłość nie zapamiętywania ustawień tej opcji.

BTW, ciekawe czy można sprawdzić jaka wersja oprogramowania siedzi w tym blue ... Pewnie to jest w jakiś sposób aktualizowane.

Wysłane z mojego SM-G900FD przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak odczytu, to może kwestia telefonu lub wersji androida. Żona ma jakieś stare sony z archiacznym androidem i u niej odczyt smsow nie działa, ale reszta funkcji bez problemu. Ja mam samsunga s5 w wersji dual sim i działa aż za dużo, to uparte czytanie smsow mnie drażni,przekopałem się przez sieć, ale nie znalazłem lekarstwa na przypadłość nie zapamiętywania ustawień tej opcji.

BTW, ciekawe czy można sprawdzić jaka wersja oprogramowania siedzi w tym blue ... Pewnie to jest w jakiś sposób aktualizowane.

Wysłane z mojego SM-G900FD przy użyciu Tapatalka

 

U mnie SMSy czytał na samym początku, miałem wówczas Sony Ericsson K750i, po aktualizacji Blue&Me przestał czytać, również w kolejnych telefonach. Ale rozmowy głosowe na szczęście działają :-)

 

Co do sprawdzenia wersji oprogramowania, można spróbować aktualizacji - jak się nie zaktualizuje, znaczy że najnowsza ;)

Czytnik wiadomości wprowadzili bodaj w wersji 5.6.

 

W zależności od układu (komputera)  możliwa jest aktualizacja do wersji 5.6 bądź 6.x. 

 

Na szybko znalezione:

 

5.5
-simply adds new phone compatibility(it takes about 5mins)
- Displays title name, not file name
- Can play ipods without adaptor (but not i-phones)
- Continues calls when ignition switches off (but disconnects if no call in progress)
 
5.6 
- Bigger upgrade (takes 15mins or so), 
- Improved reliability, and speed at which the system operate (eg browsing), the systems understanding of hearing etc. 
- New Functions (eg text reading (not in 5.5 as I stated earlier)
- Still Limited to 2,000 songs 
- Still need I-phone adaptor
 
 
Nie wiem czy to sprawdza wersje - ale można spróbować:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.