Skocz do zawartości

Gdzie nabęde podgrzewane dysze spryskiwaczy ?


Radauskas

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie co i jak teraz Ci nie napiszę, bo musiałbym odpalić elarna, ale najlepiej miernik w dłoń i sprawdź czy jest +12 na wtyczkach po włączeniu ogrzewania tylnej szyby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety wykrakałeś. kabelki wisza na pusto. Jak znajdziesz wolną chwile na zerknięcie gdzie i co należy dłubnąć w instalacji to będę wdzięczny.

  A bezpiecznik F 41 ( 7,5 A ) w skrzynce pod deską jest ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze schematu wynika że obwód zasilania ogrzewaczy jest równolegle podłączony pod szybę ogrzewaną. Więc jeśli jest bezpiecznik  F41 ( dobry ??  :)  ) to musi działać zasilanie ogrzewaczy , a jeśli nie to :  F41 zły , brak pełnego połączenia od F41 do wtyczki ogrzewaczy , ... ew. kabelek nie od ogrzewaczy - ale od czego ??? Ja sprawdziłbym ten obwód omomierzem i sprawa byłaby jasna. Przeoczyłem wcześniej cyt " ... No niestety wykrakałeś. kabelki wiszą na pusto... "  Co oznacza na pusto ?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pusto - znaczy, że są ale nie ma na nich zasilania po właczeniu ogrzewania szyby. Dokładnie wszystko posprawdzam jak auto wróci w moje ręce bo jest u blacharza. Dziś tylko zajrzałem do niego zerknąć w skrzynke bezpieczników i bezp41 jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz schemat elektryczny. Kabel zasilający powinien być koloru zielonego. Sprawdź czy masz masz połączenie między skrzynką bezpieczników pin 31 pod deską a złączem D6 ( tez jest w okolicy skrzynki pod deską).

 

post-133150-0-29736900-1455190201_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy później...

Wróciłem własnie do tematu ale bez sukcesu. Wychodzi na to, że zasilanie na dysze wychodzi z tego złącza w skrzynce ( w czerwonym kółeczku ) i brązowo/czarnym kabelkiem idzie gdzieś w grubej wiązce pod wygłuszenie na ścianie grodziowej. Cieżko ustalić co dalej.

 

 

post-140078-0-65326600-1482849331_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.