Skocz do zawartości

Czy ktoś zdzierał klej z glazury? Jest to wykonalne?


Joki

Rekomendowane odpowiedzi

Moja piękna chciała być samodzielna. Dogadała się na wykończenie łazienki z jakimś partaczem. Położył płytki na tynk gipsowy bez zdarcia wierzchniej warstwy mleczka gipsowego. W efekcie wszystko odpada ;)

Patałach zobowiązał się naprawić szkodę. Zdjąć płytki i położyć jeszcze raz zgodnie ze sztuką. Problem w tym, że płytki są już niedostępne bo to była jakaś końcówka serii na składzie producenta.

Ponieważ płytki odpadają same, wystarczy je delikatnie odejmować od ściany, wymyśliłem aby zedrzeć klej multiszlifierką wibracyjną z końcówką diamentową.

Pójdzie to czy próbować inaczej? Klej dobrze związany. Ma już 2 miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja piękna chciała być samodzielna. Dogadała się na wykończenie łazienki z jakimś partaczem. Położył płytki na tynk gipsowy bez zdarcia wierzchniej warstwy mleczka gipsowego. W efekcie wszystko odpada ;)

Patałach zobowiązał się naprawić szkodę. Zdjąć płytki i położyć jeszcze raz zgodnie ze sztuką. Problem w tym, że płytki są już niedostępne bo to była jakaś końcówka serii na składzie producenta.

Ponieważ płytki odpadają same, wystarczy je delikatnie odejmować od ściany, wymyśliłem aby zedrzeć klej multiszlifierką wibracyjną z końcówką diamentową.

Pójdzie to czy próbować inaczej? Klej dobrze związany. Ma już 2 miesiące.

Kupa roboty... Ale skoro cala płaszczyzna odpada, a klej dobrz trzyma, to nie mozna po prostu klej do kleju bez zdzierania??? Tylko ściana o 1 cm się przysunie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja piękna chciała być samodzielna. Dogadała się na wykończenie łazienki z jakimś partaczem. Położył płytki na tynk gipsowy

wymyśliłem aby zedrzeć klej multiszlifierką wibracyjną z końcówką diamentową.

Pójdzie to czy próbować inaczej?

 

Pójdzie, ale jak zauważył kolega kiziuk - nawet zanurzenie płytki w wodzie nie wiele pomoże odnośnie pylenia (sam pyliłem  :phi: w zespole garaży, więc spoko).

Co do bólu uszu - stopery lub inne ochronniki słuchu i jazda  :phi: 

Użyłem kątówki uzbrojonej w tarczę stalową z posypką diamentową https://www.google.pl/search?q=tarcza+z+posypk%C4%85+diamentow%C4%85&safe=off&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwixoK2phtDKAhVsKpoKHXIlCD8Q_AUIBygB&biw=1366&bih=657#imgrc=OprkNN9FNns2kM%3A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.