Skocz do zawartości

3 foteliki z tyłu, czyli auto dla matki 2 + 3


dizzastar

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo jestem rozwoju wypadków w tym wątku. Mam prośbę - jak koleżanka się na coś zdecyduje bądź będzie miała jakieś pytania, to rób tutaj aktualizacje. Tak jak mówiłem, dokładnie ten sam temat przerabiam z kumplem z roboty, tyle że on ma istotnie mniejszy budżet. Ale temat dokładnie ten sam. Ciekaw jestem porównania wybranych rozwiązań.

Jak na razie mój qmpel doszedł do wniosku, że nie ma co więcej teoretyzować i oglądać obrazków, tylko trzeba pojechać na oględziny poparte przymierzaniem fotelików.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


- Same C-Maxy, Xsary Picasso bądź C4 Picasso, Tourany czy inne Verso również stanową ciekawą grupę propozycji dla rodziny 2+3. Ale przy tych nadwoziach należy zrezygnować z przesuwanych tylnych drzwi. Chciałem tu pokazać, że wiele zależy od tego, czy to udogodnienie jest warte ograniczenia palety modeli do wyboru, czy nie.


 

Xsara Picasso ma z tyłu 3 pełne siedzenia C4 Picasso krótkie jeden fotel ma mniejszy od pozostałych. Trzy jednakowe fotele mają nowe partnery i berlingo do tego odsuwane drzwi i bardzo dobry dostęp do fotelików z tyłu przemawia za takim pojazdem. Wiem bo miałem poprzednią wersję i małe dzieci i była to jedna z wielu funkcjonalności takiego pojazdu, których brakuje w obecnych.

 

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy później...

Bardzo jestem rozwoju wypadków w tym wątku. Mam prośbę - jak koleżanka się na coś zdecyduje bądź będzie miała jakieś pytania, to rób tutaj aktualizacje. Tak jak mówiłem, dokładnie ten sam temat przerabiam z kumplem z roboty, tyle że on ma istotnie mniejszy budżet. Ale temat dokładnie ten sam. Ciekaw jestem porównania wybranych rozwiązań.

Jak na razie mój qmpel doszedł do wniosku, że nie ma co więcej teoretyzować i oglądać obrazków, tylko trzeba pojechać na oględziny poparte przymierzaniem fotelików.

Pół roku minęło, w poszukiwaniach nie uczestniczyłem, ale dowiedziałem się, że finalnie będzie C4 Grand Picasso 2.0 HDI za 4 dychy...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak nawet osoba dorosła zajmuje mniej miejsca niż taki fotelik 15-36kg.

Nie wyobrażam sobie (choć pewnie "na wcisk") jest to możliwe 3ch Diono Monterey 2 w S-max.

 

P.S. Dla szanownej koleżanki, która poszukuje auta, polecałbym 5008 - dobre ceny, rozmiar ciut mniejszy niż s-max, wygląd rewelacyjny.

 

Nie widzę problemu, w Galaxym na luzie to i w S-Max tak samo. :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.