Skocz do zawartości

Czy box na motocykl to obiekt budowlany ?


Rekomendowane odpowiedzi

Czy postawienie drewnianej skrzyni do parkowania motocykla na działce wymaga jakiś dokumentów ?

 

Zakładamy pesymistyczną sytuację, tj. sąsiedzi tylko czekają i na pewno doniosą, w nadzorze budowlanym jest moja była dziewczyna, która na pewno mi dowali, jeśli tylko będzie miała podstawę prawną i mam ogólnie takiego pecha, że śmierć od cegły w drewnianym kościele jest dość realną wizją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tylko czy ten "box" nie będzie się kwalifikował jako garaż ? Kiedyś czytałem na temat "domków narzędziowych" i gdzieś było napisane "pod warunkiem, że obiekt nie będzie spełniał roli garażu".

Skrzynia-skrzynią, ale jak ktoś jest upierdliwy, to zakwalifikuje to jako garaż, malutki, ale garaż ;)

 

 

Zakładamy pesymistyczną sytuację, tj. sąsiedzi tylko czekają i na pewno doniosą, w nadzorze budowlanym jest moja była dziewczyna, która na pewno mi dowali, jeśli tylko będzie miała podstawę prawną i mam ogólnie takiego pecha, że śmierć od cegły w drewnianym kościele jest dość realną wizją

 

Z tą byłą aż tak źle się skończyło? Jeśli jest w miejscowym nadzorze, to najlepiej byłoby z nią pogadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko czy ten "box" nie będzie się kwalifikował jako garaż ? Kiedyś czytałem na temat "domków narzędziowych" i gdzieś było napisane "pod warunkiem, że obiekt nie będzie spełniał roli garażu".

Skrzynia-skrzynią, ale jak ktoś jest upierdliwy, to zakwalifikuje to jako garaż, malutki, ale garaż

Wedle mojej wiedzy nie ma skończonej definicji Garażu, kwestia interpretacji pracowników wydziału architektoniczno-budowlanego, niestety przerabiałem :oslabiony: ... tego ryzyka nie przeskoczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłoś budynek gospodarczy - nie garaż.

Na budynek posadowiony 3-4 m od granicy, do 35 m2 powierzchni nie trzeba pozwolenia.

Wystarczy zgłoszenie z mapką i naniesioną lokalizacją.

Formularz zgłoszenia weźmiesz u siebie w urzędzie powiatowym/miejskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłoś budynek gospodarczy - nie garaż.

Na budynek posadowiony 3-4 m od granicy, do 35 m2 powierzchni nie trzeba pozwolenia.

Wystarczy zgłoszenie z mapką i naniesioną lokalizacją.

Formularz zgłoszenia weźmiesz u siebie w urzędzie powiatowym/miejskim.

Tylko czy życzliwi sąsiedzi nie doniosą że ten budynek służy jako garaż?

Wysłane z mojego GT-I8160 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.