Skocz do zawartości

MARZEC - spam wątek


Iron

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba jednak trochę się pospieszyłem z tą wiosną  ;)  aktualnie teraz sypie cały czas i pokazuje 0,5oC za oknem , a kolega w AR już w zeszłym tygodniu zmienił opony na letnie :phi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie na lodzie chce driftować :) jak w James Bondzie

 

 

u mnie we wsi jest zakręt 90 st.

Wiosnę ( niepełną )poznać gdy ludzie gościowi w płot wjeżdzają hehehe. Nie ma zimy żeby ktoś mu przęseł nie wymieniał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak podaje Onet, Croma w 10tce aut których nie poleciliby najgorszemu wrogowi

 

 

Croma drugiej generacji miała sprawić, że Fiat w wielkim stylu powróci do segmentu D. O tym, że założeń nie uda się wypełnić, Włosi przekonali się już kilka miesięcy po premierze auta. Kierowcy po samochodzie klasy średniej oczekują elegancji i funkcjonalności. O ile Croma nie miała żadnych problemów z aranżacją kabiny, o tyle w kwestii stylowości nie radziła sobie zbyt dobrze. Fiat postawił na nowatorską stylizację, będącą wyważeniem między kombi a minivanem.

Oczywiście dyskusyjna forma nie wyczerpuje wad auta. Croma lubi zaglądać do serwisu! Zimą w aucie pękają obudowy alternatorów, prędzej lub później pada maglownica, bardzo łatwo można zalać centralkę silnika umieszczoną w nadkolu, pękają chłodnice oraz na porządku dziennym pojawiają się niedomagania instalacji elektrycznej. Przykład? Przecierają się wiązki ABS-u, psuje podgrzewanie lusterek, palą się żarówki. Najgorszym z silników jest 2,2-litrowy benzyniak.

 

http://moto.onet.pl/raporty/top-10-tych-aut-nie-polecilbys-nawet-wrogowi-tak-czesto-sie-psuja/6s1m2q

 

to co mnie przeraża w tym artykule to conajmniej 4-5 z tych samochodów chciałbym mieć :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak podaje Onet, Croma w 10tce aut których nie poleciliby najgorszemu wrogowi

 

 

http://moto.onet.pl/raporty/top-10-tych-aut-nie-polecilbys-nawet-wrogowi-tak-czesto-sie-psuja/6s1m2q

 

to co mnie przeraża w tym artykule to conajmniej 4-5 z tych samochodów chciałbym mieć :]

Za to Das Auto to ochy i achy, takie wieswageny co drugi na ulicy. Gina w tlumie, a i TDI szalu nie robi.

Mam znajomego, ktory wymienil wszystko co mozna bylo w silniki, wsadzil ze 20 tys i powiedzial dosc.

O tyle kaprysny Passat 2206 czy 2008 ze jedzie do warszawy i wraca....na lawecie:) Jedzie do sklepu...wzywa asistance i do ASO na odblokowanie czegos. dramat.

Najwiekszy problem FIATA?

Kosmiczna cena za wypasiona wersje a to tylko.. logo .FIAT dla wielu obciach kojarzony z cinkłeczento :)

A ja ostatnio zastanawialem sie co moglbym miec zamiast cromy...dumam, dumam i wyszlo ze SUBARU OUTBACKA kilkuletniego w tej nowej budzie.

A ze cena niemala to Cromalinka jeszcze pojezdzi. Dopiero bedzie dotarta 200kkm to po co zmieniac:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, przepaliła mi się żarówka od podświetlenia tablicy rejestracyjnej  :( więc przy okazji postanowiłem ''stjuningować'' moją cromkę  ;l

zakupiłem taką oto o ''żaróweczkę''  http://allegro.pl/w5w-501-t10-can-10-led-5630-biala-fiat-croma-i6025709103.html

...po włożeniu jednej wszystko działa, błąd zniknął, więc się ucieszyłem  ;]  włożyłem drugą, wszystko ładnie świeci, tylko że błąd przepalonej żarówki się pojawił  :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Panowie jakie mamy, są wymiary śrub do felg alu w naszych cromkach ?

Bo chciałem na wiosnę kupić sobie jakieś ładne chromowane :jem: , bo te już mam brzydkie pordzewiałe  :ogien:

Może ktoś robił taki zakup ostatnio i ma namiary na aledrogo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już tak miałem, tzn kupiłem nakładki na śruby ala-aluminium  ;l  nie powiem ładnie to wyglądało, ale jak przyszło to ściągnąć  :facepalm:  :ogien:  masakra, dostała się tam woda, piach itd...tym ''ściągaczem'' plastikowym co jest dołączony nie ma szans, przy wymianie kół na zimowe jakimiś szczypcami, kombinerkami wulkanizator nie mógł tego wyjąć...a niech Ci się trafi wymiana koła w trasie  :ogien:  więc to wziąłem i wyrzuciłem i szukam teraz śrub chrom  :swinka:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.