Skocz do zawartości

Buty - krótkie, bez sznurowania


Rekomendowane odpowiedzi

Najchętniej jakby były wentylowane.

Czy oprócz SMX-1 jest jeszcze coś ciekawego?

 

Wpisz w google "buty motocyklowe krótkie", wybierz "grafika" i przeglądaj.

Większość to sznurowane (dlaczego je wykluczasz), ale na szybko znalazłem Ozone, Rebelhorn, Sidi, Ixon, Xpd.

 

Wychodzi na to, że praktycznie każdy producent ma coś takiego w ofercie.

 

Brałbym Smx-1 vented.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najchętniej jakby były wentylowane.

Czy oprócz SMX-1 jest jeszcze coś ciekawego?

 

Jesteś pewny że się odnajdziesz w krótkich? Ja dopóki jeździłem w krótkich to nie miałem z tym problemu, a teraz jak 99% czasu jeżdżę w wysokich to po założeniu krótkich czuję się mało komfortowo.

 

A jakbyś się przełamał do czegoś w rodzaju sznurowania (zaciągasz i zapinasz z boku) to rzuć okiem na Dainesy Asphalt

Dainese_Ashphalt_Shoe_bk.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisz w google "buty motocyklowe krótkie", wybierz "grafika" i przeglądaj.

Większość to sznurowane (dlaczego je wykluczasz), ale na szybko znalazłem Ozone, Rebelhorn, Sidi, Ixon, Xpd.

 

Wychodzi na to, że praktycznie każdy producent ma coś takiego w ofercie.

 

Brałbym Smx-1 vented.

 

Wychodzi na to właśnie, że praktycznie żaden producent oprócz wpomnianej alpiny takiego buta nie posiada  :hehe:

Alpina chyba na obecną chwilę też nie - mają zdaje się pojawić dopiero w kwietniu http://www.alpinestars.com/smx-1-r-vented-boot#.Vt_bxvkrIeM

Za sznurowane krótkie serdecznie dziękuję - mam już TCX Jupitery. Lata lecą i stałem się strasznie leniwy szczególnie o 6.00 rano i nie chce mi się sznurować butów. Stąd ten pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewny że się odnajdziesz w krótkich? Ja dopóki jeździłem w krótkich to nie miałem z tym problemu, a teraz jak 99% czasu jeżdżę w wysokich to po założeniu krótkich czuję się mało komfortowo.

 

A jakbyś się przełamał do czegoś w rodzaju sznurowania (zaciągasz i zapinasz z boku) to rzuć okiem na Dainesy Asphalt

 

A że teraz niby w czym latam?  :wpysk:

Długie leżą w szafie i zbierają kurz. Nie będę przywdziewał kaloszy jadąc do korpo 5 dni w tygodniu 4km z prędkościa 40km/h  :nono:

 

A to nie są te co to na nie narzekałeś? Pamiętam swego czasu, że na jakiś sandałach nie zostawiłeś suchej nitki. Jakoś tak Dajneze mi się kojarzy  :cfaniak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A że teraz niby w czym latam?  :wpysk:

Długie leżą w szafie i zbierają kurz. Nie będę przywdziewał kaloszy jadąc do korpo 5 dni w tygodniu 4km z prędkościa 40km/h  :nono:

 

A to nie są te co to na nie narzekałeś? Pamiętam swego czasu, że na jakiś sandałach nie zostawiłeś suchej nitki. Jakoś tak Dajneze mi się kojarzy  :cfaniak:

 

A to jak lubisz krókie to OK ;] Jak jedziesz tyle co mówisz to może i masz rację. Narzekałem bo się te mocowania pourywały ale naprawili szybko.

Poza tym spełniają swoją rolę doskonale są przewiewne i sztywne w tych miejscach gdzie powinny być sztywne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam i polecam Thor 50/50, a w linku poniżej nowszy model. Bardzo fajne, trwałe, wygodne, sygnowane jako buty offroad, szczególnie do ATV, ale ja jeździłem w nich na każdym rodzaju motocykli, teraz używam na skuter. Łatwo się zakłada, 2 klamry to dosłownie chwila, sztywna podeszwa, łatwe do utrzymania w czystości.

http://allegro.pl/buty-thor-blitz-ls-41-51-skarpety-quad-atv-enduro-i5950854068.html

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.