-
Nasze Auta AD 2017
nie dość że Krakus to jeszcze dresiarz
-
Nasze Auta AD 2017
kompletnie marwe to forum, na rozruszanie pomiary na 40% wódeczki
-
Nasze Auta AD 2017
kurde po tym M5 to aż nie wypada się dopisywać Jak to @atur kiedyś pisał "W głębi duszy zawsze byłem dresem" F20 "116i" aktualnie dobrnąłem do 480KM ale pewnie nie wytrzymam i wjedzie większe turbo
-
-
Ktoś śmigał f900r?
tylko testówką ~`1,5h, dla mnie był koszmarnie twardy i zawias i kanapa
-
Akumulator
z moich ostatnich doświadczeń wynika niestety, że powinieneś się oswoić z wymianą co max 3 lata... może mam wyjątkowego pecha, ale czego bym nie kupił kończy się to tak samo źle...
-
Uchwyt do telefonu
😀 ja poszedłem w Carpuride w wersji dedykowanej do mocowania oryginalnej Navi, zobaczymy jak się sprawdzi
-
Kto latał?
no właśnie były ze 2-3 dni jak było całkiem przyzwoicie. o dziwo...
-
Uchwyt do telefonu
zawsze uważałem że to rzekome zabijanie optyki przez moto to urban legend po czy mi szlag trafił także potwierdzam, kup uchwyt z amortyzacją albo nie wpinaj tam swojego iPhona tylko woź go w kieszeni a do uchwytu jakiegoś starocia.
-
misiekwaw zmienił swoje zdjęcie profilowe
-
Buty na upały.
Nie będę oryginalny i dodam głos na trampki TCX wentylowane
-
Nasze "pierdzidełka"
o, UHMA gratki
-
Nasze "pierdzidełka"
tam jest "Przyjęcie aut do serwisu" 😂🤣😋 BMW R1250R
-
Nasze "pierdzidełka"
Zet odjechał a my powoli się poznajemy 😍
-
Giełda motocyklowa
Sprzedam dużego Zeta: https://www.otomoto.pl/oferta/kawasaki-z-z1000-abs-2016-akrapovic-full-led-dodatki-ID6C753b.html
-
co zrobił źle?
No jak to po co? Przecież za szybko jechał żeby skręcić
-
co zrobił źle?
Mógł też przesadzić z pochyleniem nie zmniejszając nacisku na przedni hebel, efekt będzie analogiczny. A wystarczyło użyć tylnego hamulca