Skocz do zawartości

Problemy z obrotami po włączeniu klimy


Marcin231276

Rekomendowane odpowiedzi

Sytuacja ma miejsce tylko na gazie, po załączenmiu klimy na wolnych obrotach auto zaczyna szarpać, przygasać po czym jak wyłączę klimę obroty wędrują do o.k. 1500 przez jakieś 0,5 minuty, zapala sie kontrolka kompa. Dzisiaj byłem u gazownikó zwiękaszali skład mieszanki gazowej - nic nie pomaga, w końcu stwierdzili, że winny jest krokowiec. Osobiście nie jestem co do tego przekonany. Przecież na benzynie jest wszystko o.k. Jutro jadę odczytać błąd, który komputer wyrzuca podczas. Moze ktoś miał podobnie ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro na benzynie jest ok, to moje zdanie jest takie ze komp od gazu jest jakis po... grinser006.gif zbyt wolno reaguje, jesli w ogole, powinien podniesc obroty i mieszanke wzbogacic, zeby utrzymac odpowiednie obroty. Poza tym blad mozliwe ze pojawia sie z czujnika spalania stukowego, ktory wyczuwa ze szarpie silnikiem i wywala blad. To tylko moje zdanie, moim zdaniem powinien to obejrzec dobry gazownik, moze w kompie od gazu masz ustawiona zla emulacje sondy lambda i dlatego hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.