Skocz do zawartości

Avensis T27 2.2 d4d 177PS


kAzAA

Rekomendowane odpowiedzi

Znajomy chce sprzedać w dobre ręce swoją avensis t27 177ps, 1 właściciel, jeżdżona w Berlinie i tam serwisowana do końca. Obecnie ma 153kkm, wersja full oprócz skóry i szyber. Bardzo mnie kusi ta propozycja, bo cenę dał dobrą. Po przeliczeniu akcyzy trochę się ostudziłem i wychodzi to podobnie do tego co można w PL kupić, z tym że tutaj jest pewniak i naprawdę nie zniszczony. 

Drodzy koledzy ostudźcie mój zapał, albo przeciwnie i napiszcie czy warto się pchać w takie auto. Do tej pory nic z nim nie robił oprócz wymian oleju, na tą chwilę wszystko wygląda na sprawne. Nie mam kompletnie doświadczenia z Japończykami, znam tylko obiegowe opinie, że kradną i są drogie części :D Jak jest z tymi silnikami, wiem że bywało z nimi drogo w wersjach AD1 i AD2 (głowica). Ten jest z lipca 2009 i to co odczytałem z tabliczki to ADT271L-AWFGYW. Gdzie dokładnie odczytać kod silnika? 

Jak jest z trwałością tego auta, czy w zadbanym egzemplarzu można dokręcić do 200kkm na ori gratach łącznie z dpf? A może warto od razu pozbyć się problemu i tak jak w obecnym aucie cieszyć się brakiem problemów na ori gratach przy prawie 200kkm :> Pomóżcie zanim się nakręcę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paanie nie bierz d4d. Toz to chyba najwieksza wtopa silnikowa toyoty od lat.

Ew. do kosztow eksploatacji dolicz sobie naprawe uszczelki pod glowica w dobrym warsztacie.

Moze byc mocno roznie. Albo nie bedzie problemu i bedziesz zadowolony albo bedziesz klal na beznadziejna toyote...

Poczytaj na avensis.info

Generalnie w t27 niby d4d zostalo poprawione ale i tak są egzemplarze po wymianie silnika w aso...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to studzę. Jeśli nie ma skory to raczej nie jest full ;)

Jeśli ma 177 to tez nie full.

Jedyny prawdziwy full to sedan 150km w automacie ze skóra, roletkami, duża navi z dyskiem i pakietem bezpieczeństwa z active cruise controle ;)

Ale poza tym zacne auto ;)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

177 KM to 2.2 czyli 2AD, 2009 to już po zmianach ze względu na konsumpcję oleju więc powinno być lepiej. Generalnie Toyota mistrzem diesli nigdy nie była i dlatego po wejściu Euro6 zarzucono temat AD na rynek europejski, silnik jest nadal produkowany w Polsce ale w śladowych ilościach na eksport do Japonii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok odpuściłem temat, myślałem że komunikat toyoty można traktować serio jako, że po lutym 2009 poprawili te silniki :/ nie mniej najwyraźniej nie opłaca mi się kupno tego auta, akcyza jest zabójcza i cena wychodzi tyle ile u nas egzemplarz od 1 właściciela rok młodszy i z mniejszym przebiegiem z tym samym wypasem. Także niech lepiej sprzeda go w Niemczech za swoją większą kasę :)

Dzięki za info, trochę szkoda bo znam ten egzemplarz i w momencie kupna brał wszystko co było możliwe w katalogu oprócz wspomnianej skóry i  szybera :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.