Skocz do zawartości

Zakup Passata B6 - na co zwrócić uwagę?


spad

Rekomendowane odpowiedzi

Szukaj exeo 1,8T 150-163KM o w tym aucie zalozysz lpg bez problemu.

LIFE IS TOO SHORT TO RIDE SHIT BIKES

 

To jest jakiś pomysł. A co do propozycji Laguny to raczej nie, dwie Laguny pod domem to może być za dużo :) Po drugie w lagunie 3 przód nie za bardzo mi się podoba, coś w nim jest co nie zachęca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest jakiś pomysł. A co do propozycji Laguny to raczej nie, dwie Laguny pod domem to może być za dużo :) Po drugie w lagunie 3 przód nie za bardzo mi się podoba, coś w nim jest co nie zachęca.

Bier dalej Lage 2 haha

Oooo albo skup sie na szukaniu w DE Megane kombi RS stare poczciwe 2.0T 170KM w nowej budzie w PL nie szukaj nawet... widzialem taka na zawodach i sie zakochalem jak masz hajs to czegos takiego bym szukal. Z nowych aut pod lpg to zapomnij... takie prawa rynku wszyscy poszli w wtrysk bezposredni ewentualnie honda i amerykance trzymaja sie od tego z daleka jeszcze.

LIFE IS TOO SHORT TO RIDE SHIT BIKES

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Miałem właśnie pisać ze w całym wątku brak Japonii.

A co do wspomnianej dalej rdzy - SZUKAJ FURY Z WŁOCH - moja ma już 13 latek i ASO w KRK mało orgazmu nie dostało ze lakier org i podłoga w oryginale i brak RDZYYYYYYYY

Oczywiście juz po całkowitej konserwacji. A IVTECki ładnie jeżdżą, a po małych modach jeszcze lepiej.

 

Nie wspomnę że 2.4 ma zapas mocy. A jak już znajdziesz wypieszczoną 10 latke to kiedyś jeszcze szybciej sprzedasz niż kupiłeś.

BTW LPG znosza dobrze tylko trzeba o zaworach pamiętać.

 

Ten wygląda na "dobrego" http://otomoto.pl/oferta/honda-accord-zadbany-oryginalny-przebieg-ID6yAl8p.html#21d6334284

Edytowane przez AxiT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem właśnie pisać ze w całym wątku brak Japonii.

A co do wspomnianej dalej rdzy - SZUKAJ FURY Z WŁOCH - moja ma już 13 latek i ASO w KRK mało orgazmu nie dostało ze lakier org i podłoga w oryginale i brak RDZYYYYYYYY

Oczywiście juz po całkowitej konserwacji. A IVTECki ładnie jeżdżą, a po małych modach jeszcze lepiej.

 

Nie wspomnę że 2.4 ma zapas mocy. A jak już znajdziesz wypieszczoną 10 latke to kiedyś jeszcze szybciej sprzedasz niż kupiłeś.

BTW LPG znosza dobrze tylko trzeba o zaworach pamiętać.

 

Ten wygląda na "dobrego" http://otomoto.pl/oferta/honda-accord-zadbany-oryginalny-przebieg-ID6yAl8p.html#21d6334284

 

Za stary. 8 lat to granica wieku, którego nie chcę przekraczać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.