Skocz do zawartości

LPG do Astra J 1.4t 120km


deltabox

Rekomendowane odpowiedzi

Gazownik proponuje coś takiego, czy to będzie dobry zestaw?

 

Instalacja Sekwencyjna z 5 letnią gwarancją na wszystko bez limitów kilometrów to koszt 2800zł

 

Sterownik Qnext Plus

Reduktor AC R-01 do 150KM

Wtryskiwacze AC W-03

Zbiornik 44L jeźeli jest to hatchbach lub 55L jeżeli jest to kombi

Wlew pod klapką paliwa

W cenie jest przewidziany również emulator zmiennego ciśniania paliwa (który może być na wyposażeniu pana samochodu)

Odnośnie kolektora jest ściagany do nawiertów a dodatkowo możemy zrobić dokumentację foto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko żeby nie podpięli na stałe OBD z automatycznym kasowaniem checka, bo wtedy nawet się nie dowiesz, że coś jest nie tak z LPG.

 

Poza tym kompletacja OK, aczkolwiek ja bym tylko nad QBOXEM się zastanawiał a reduktor i wtryski dał inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gazownik proponuje coś takiego, czy to będzie dobry zestaw?

 

Instalacja Sekwencyjna z 5 letnią gwarancją na wszystko bez limitów kilometrów to koszt 2800zł

 

Sterownik Qnext Plus

Reduktor AC R-01 do 150KM

Wtryskiwacze AC W-03

Zbiornik 44L jeźeli jest to hatchbach lub 55L jeżeli jest to kombi

Wlew pod klapką paliwa

W cenie jest przewidziany również emulator zmiennego ciśniania paliwa (który może być na wyposażeniu pana samochodu)

Odnośnie kolektora jest ściagany do nawiertów a dodatkowo możemy zrobić dokumentację foto.

Cena jak najbardziej realna, ani drogo, ani tanio. Gwarancja 5 lat jest na komputer zapewne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie zbyt tanio jak tę propozycję, szczególnie myślę tu o pełnej 5 letniej gwarancji.

Myślę że ta gwarancja to fikcja

Firma długo istnieje?

Ja u siebie takze dostalem pelna gwarancje na instalacje, bebechy STAG, montaz AUTO-MIX. Przez 4 miechy 6kkm zrobione bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.