Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

225/40r18: Nexen Winguard vs. Nokian WR A3

Featured Replies

Napisano

Cześć, od jakiegoś czasu nie mogę podjąć decyzji co do zimowek do mojego auta. Już przejrzałem wszystko i pod katem cena/opinie wyszły mi te dwie propozycje. Biorę opinie od użytkowników z z portali oponiarskich i obie opony maja je bardzo dobre. Różnica jest jak sie spojrzy na wyniki porównań różnych gazet. Tam nexen nie wypada najlepiej i zastanawiam sie na ile jest to marketing (wiadomo jak sie robi "niezależne" testy w gazetach).

Moglibyście doradzić? Różnica w cenie spora, ale chciałbym tez mieć opony, z których sie będę cieszyć a nie denerwować za każdym razem jak wsiadam do auta...

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Napisano
  • Autor

Nikt z was nie miał z tymi oponami doświadczenia?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Napisano

Nie miałem do czynienia z zimowymi Nexenami, jeździłem natomiast na letnich Nexenach parę lat temu w samochodach sprowadzonych z USA. Nie będzie to może miarodajna opinia. Moje ogólne wrażenie wówczas było takie, że były śliskie i lubiły zapiszczeć przy gwałtowniejszych ruchach. W mojej świadomości pozostały jako marka miernoty i jak potem zaczęły się pojawiać u nas w sklepach i w testach to mnie nie zaskoczyło, że letnie czy zimowe wypadają słabo.

 

Aktualnie też się rozglądam za tym rozmiarem opon co i Ty moje rozważania są pomiędzy Pirelli Sottozero III a Nokian WR A3. Ten model Nokian w testach wypada dobrze, choć trochę gorzej od Pirelli. Z drugiej strony to nie przepaść ile jest gorszy od pirelek, a jest przy tym od nich tańszy 80 zł/szt . Obie opony mają bardzo pozytywne opinie w internecie. Aktualnie skłaniam się ku Nokianom, bo jeszcze nie natrafiłem na informację, która by mi je wybiła z głowy. Z Twojej dwójki brałbym Nokiany.

Napisano

Nie wymyslałbym z Nexenami, brałbym z pewnością Nokiany, aczkolwiek WR D4  :)

Napisano
  • Autor

Hej, dzięki. Wziąłem Nokian A3, była na nie bardzo dobra promocja na jednym z portali oponiarskich. Dzięki Wam za pomoc ;)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.