Skocz do zawartości

Połączenie z masą.


Gborowik

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę znawców o podpowiedź, gdzie znajduje się puszka oznaczona w eLEARN jako C15 A i B, odpowiedzialna za połączenia m inn za rozrusznik. Nie jest to zwykłe przykręcenie kabla do masy pojazdu, a puszka z kilkoma przewodami. Takich puszek jest chyba 6. Od jakiegoś czasu nie doładowuje mi akumulatora, a ostatnio nie mogę uruchomić. Rozrusznik nie kręci, tylko migają wszystkie kontrolki i słychać pstrykanie przekaźników. Wygląda mi na złe połączenie z masą . Rozrusznik sprawdzony, poza autem pracuje bez zarzutu.

Kręci też zamontowany w aucie, ale wtedy, kiedy odłączę kabel sterowania od elektromagnesu rozrusznika i połączę oddzielnym przewodem do plusa. Pewien spec podpowiedział, aby sprawdzić masę  i wg mnie jest to połączenie  C 15, ale nie mogę znaleźć puszki

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A połączenie masy na skrzyni biegów? A karoseria?

Te połączenia są w prządku, są sprawdzone, ale widzisz na schemacie , że jest ich kilkanaście. Te połączenie o których piszę jest odpowiedzialne m innymi za rozrusznik, tzn za sterowanie rozrusznikiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.